+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yoldan çıkan koca için dua Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yoldan çıkan koca için dua


 2. jerusselam
  Devamlı Üye

  Cevap: yoldan çıkan koca için dua


  Reklam  Cevap: yoldan çıkan koca için dua

  Bu nedenle kötü huylu kimse için, her gün gücün yettiği kadar 3844 kere ” Ya Hamid, celle celaühü” diye okunup dua edilirse,en kısa zamada ahlakı düzelir.Övülen bir ahlaka kavuşur.

  Öncelikle dua etmeden önce güzel bir abdest alnıp,seccadeye oturup,besmele çekilir ve niyet edilir.Arkasından zikir

  Kötü huylarının farkında olan ve düzeltmek isteyen kişi yada kötü huylu yakını için aşağıdaki dua okunursa inşallah en kısa zamanda ahlakı düzelir.Kötü huylarından uzaklaşır.

  Allah’ın, “El-Hamid” ismi ; Anlam itibariyle ,övülmüş ve her senaya layık olan,ancak kendisine hamd edilen ve sena olunan,bütün varlıkların diliyle övülen yegane Zat; Allahü Teala’dır.

  okunur,Daha sora eller dua için kaldırılır.Ve içtenlikle ve samimiyetle dua edilir.Arkasından tekara niyet ve istek söylenir.Aminnn diye sonlandırılır.Birde tavsiyem duadan sonra 55 defa ” Ya mücib celle celalühü” okunur.Arkasından da “Evvel celle “celaühü “ okunur.

  Allah’ın “Mücib” ismi duaları kabul eden anlamındadır.Allah’ın ” Evvel ” ismi ise dualarının bir an evvel kabul görmesi için okunur.

  Allah cümlemizin hakkımızda hayırlı olan dualarımızı kabul etsin inşallah….+ Yorum Gönder
kotu ahlak icin dua,  yoldan çıkmış biri için dua,  kotu kocaya okunacak dua,  yoldan çıkan koca,  kotu kocaya dua,  kötü huylu eş için dua,  kötü ahlaklı koca için dua