+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden YGS sınavı var. Sınav öncesinde hangi duaları etmeliyim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  YGS sınavı var. Sınav öncesinde hangi duaları etmeliyim?

  Sual: Bildiğiniz gibi 2 gün sonra YGS sınavı var.Geleceğimizi belirleyecek bir sınav.Sınav öncesinde hangi duaları etmeliyim ne kadar tesbih çekmeliyim sizden öğrenmek istedim.Yakınlarıma da dua etmelerini söylemeli miyim ne tavsiye edersiniz.Şimdiden teşekkür ederim. ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: YGS sınavı var. Sınav öncesinde hangi duaları etmeliyim?


  Reklam  Cevap: Sen Elinden Gelen Çabayı Sarfedip Çalıştıktan Sonra Gerisi Kolaydır İnşaallah...

  Allahummees’eluke bilâ ilâhe illâ Ente. Rabb-es-semâvât-is-seb’i ve Rabb-el-Arş-il-azîm.Ve es’eluke bilâ ilâhe illâ Ente. Rabb-es-semâvât-is-seb’i ve Rabb- el-Arş-il-Kerîm.Ve es’eluke bilâ ilâhe illâ Ente. Rabb-es-semâvât-is-seb’i vel’eradîn-es-seb’i ve mâ fîhinne.inneke alâ kulli şey’in kadîr. Rabb-işrah lî sadrî ve yessir lî emrî vahlul ukdeten min lisânî yefkahû kavlî.

  Allahumme! Sen’den başka hiçbir ilah yoktur. Arabî nazmının sırlarıyla Sen’den isterim.

  Ey yedi göklerin Rabb’i ve büyük Arş’ın Rabb’i. “Senden başka hiçbir ilah yoktur.” Arabî nazmının sırlarıyla Sen’den isterim.Ey yedi göklerin Rabb’i ve kerîm olan Arş’ın Rabb’i. ” Sen’den başka hiçbir ilah yoktur.” Arabî nazmının sırlarıyla Sen’den isterim.Ey yedi kat göklerin Rabb’i yedi kat yerlerle bunlarda bulunanların Rabb’i. Sen her şeye Kâdir’sin.Ey Rabb’im!

  Göğsüme genişlik ver. İşimi kolayla. Dilimden düğümü çöz. ( Tâ ki) Sözümü iyiden iyiye

  Nihat Hatipoğlu+ Yorum Gönder