+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ölüler bizi duyar mı? Görür mü? Sevinir mi? Üzülür mü? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Ölüler bizi duyar mı? Görür mü? Sevinir mi? Üzülür mü?

  Yorum: Ölüler bizi duyar mı? Görür mü? Sevinir mi? Üzülür mü? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Aleykum selam kardeşim. Sana artık vefat etmiş olan babana dua etmek yakışır. O bu dünyadan göçmüştür artık onun bir duaya veya bir hak varsa ona helal edilmesine muhtaçtır. Dua etmen bir farz olmasa da bu babanın bir hakkı gibi düşünmelisin. Allah rahmet eylesin.

 2. 38
  Misafir

  Yorum: Ölüler bizi duyar mı? Görür mü? Sevinir mi? Üzülür mü?


  Reklam  Sağ olun hocam Allah sizden razı olsun Allah'a emanet olun

 3. 39
  Misafir
  Hocam ablalarım öyle bir baba için dua edilmez diyo emin olmak için yazdım beni aydınlattığınız için Teşekkür ederim ama çok üzgünüm yaşadıklarımdan

 4. 40
  Misafir
  Hocam merhaba 2 gün önce babamı kaybettim 18 yaşındayım mezarına hergün gidiyorum dua ediyorum yasin okuyorum kılabildiğimce namaz kılıyorum babam benim bu yaptıklarımı görüyor mudur ? ve bu yaptıklarım onu rahatlatıp cennet kapısını açar mı acaba ?

 5. 41
  Şem'a
  YÖNETİCİ
  mezar ziyaretinde ölüler bizi görürmü
  bu yaptıklarım onu rahatlatıp cennet kapısını açar mı acaba ?
  Ölüleri ziyaret ettiğimizde bizi duyarlar ama görüp görmediklerini bilmiyoruz.
  Dua edin fayda verir, kıldığınız her namaz ve yaptığınız her iyilikten yararlanır.
  Allah rahmet eylesin.

 6. 42
  Misafir
  Hocam 1 ay önce 11 yaşındaki oğlum öldü, mezarına gittiğimde beni görür mü? Ruhu için ne yapmalıyım? Rüyalarıma hiç gelmiyor gelmesi için hangi duayı okumalıyım? Ve son olarak 11 yaşında olduğu için cennetlikmı oğlum? Küçük yaşta ölenlerin cennetlik olduğu deniliyor doğru mu?

 7. 43
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Allah oğlunu sana cennet vesilesi kılsın inşaallah. Evet kardeşim bu yaşlarda ölen ve ergenliğe girmeden ölen çocuklar cennetliktir Allah'ın izniyle. Onun için bir şey yapmana gerek yoktur. Kabrini ziyaret ettiğinde seni duyar ve tanır. Ne dersen seni Allah'ın izniyle işitir.

 8. 44
  Misafir
  Ben dün eşim gibi olan canım sevdiğimin kavgali kavgalı ölüm haberini aldım çok kötüyüm beni görüyor mu eş gibiydik çok seviyorduk birbirimizi hissetmişti galiba helallik istemişti bende sinirle asla demiştim beni tanır mı bilir mi benim feryadımı duyabiliyor mudur

  Dün eşim gibi olan sevdigimin ölüm haberini aldım kavgalıydık anlamışti galiba helalik istemişti ben de asla demistim yüreğim yanıyor çok kötüyüm ölüp ona kavuşmak istiyorum beni görüyor mudur feryadımı duyuyor mudur

 9. 45
  Misafir
  S.a hocam bende 2 ay önce çiçeği burnunda 19 yaşındaki kizkardesim ı TOPraga verdim cok hastay di 1 sene cekti 22 kiloya düştü en son yoğun bakıma girmeden 2 gün önce peşimden geliyor kara bise beni cagiriyolar goruyomusunuz diyodu herkesle helallesti annemle babama dediki anne baba ben beyaz gelinlik giyeceğim beyaz ayakkabim da var beni istiyolar beni verecekmisiniz dedi annemde ne bilsin tabiki kızım ıyilesince evleniçen dedi megersem bunu demiş kardeşim yoğun bakimda 2 gün kaldı kadir geçeşitli günü oldu yikidik çok zor annm ruyasinda göremiyor hocam o gunahsiz biri oluyo deilmi çok zor hergün aklımiz da onun gönlü olması için napmaliyiz hocam kardeşimi nasıl mutlu olur sevinir ruhu

 10. 46
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Allah rahmet etsin ve mekanını cennet eylesin. Genç yaşta ve ağır hastalıklarla ölenlerin inşaallah çektikleri günahlarına kefaret olur. Onun için dua edin ve onun ruhuna hayır olmak üzere sadakalar verin. O dua ve yapacağınız hayırlarla sevinecektir Allah'ın izniyle.

 11. 47
  Misafir
  Saolun hocam iki gün öncede mezara gittik okuduk annem çok kötü ya toplanamiyo bide mezarida yapılı deil belli belirsiz annemlerin durumu iyi deil bende yaptırmaya karar verdim sonra ogun kizkardesim rüyama geldi ilk defa güzel gördüm ruyamda anneme para verdim verdikçe cogaldi para dedim bunu alın kizkardesim in mezarini yaptırın o arada karşıdan büyük bi kapı açıldı rahmetlik kız kardeşim ışıklar altında pembe gelinlikle saçları yapılmış çıktı eski kilosunu almış dedim kardeşime gel annem gilin yanına yerini yaptiracak bu sevindi hocam onu düşündüğüm için mı geldi acaba

 12. 48
  arifselim
  Yönetici
  Yorum: Ölüler bizi duyar mı? Görür mü? Sevinir mi? Üzülür mü? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Ölüler bizi duyar mı? Görür mü? Sevinir mi? Üzülür mü?
  Bu rüyan bu konuyu düşündüğün için görmüş olabilirsin. Ayrıca bu inşaallah onun durumunun iyi ve güzel olduğuna yorumlanır. Elbette hayırlısını Allah'tan dilemek gerekir. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu

ölüler bizi görür mü

ölüler bizi görürmü

ruhlar bizi görürmü

kabir ziyaretinde ölüler bizi görürmü

mezar ziyaretinde ölüler bizi görürmü

ölen kişinin ruhu bizi görürmü

oluler bizi gorur mu