Konusunu Oylayın.: Uçağa binerken okunacak dua

5 üzerinden 4.50 | Toplam : 8 kişi
Uçağa binerken okunacak dua
 1. 25.Şubat.2013, 12:48
  1
  Misafir

  Uçağa binerken okunacak dua


  Uçağa binerken okunacak dua Mumsema Uçağa binerken okunacak dua nedir ? Bir kişi uçağa bindiğinde hangi duayı okuması gerekmektedir ?


 2. 25.Şubat.2013, 12:48
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Uçağa binerken okunacak dua nedir ? Bir kişi uçağa bindiğinde hangi duayı okuması gerekmektedir ?

 3. 25.Şubat.2013, 12:50
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,440
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: Uçağa binerken okunacak dua
  Uçağa binerken okunacak türkçe dua

  Dua şöyle: "Allahım bu yolculuğumuzda senden bütün iyilik ve güzellikleri takva ve kulluk şuuruyla bizden razı olacağın amellerde bulunmayı niyaz ederiz. Allahım bu yolculuğumuzu bize kolaylaştır ve uzaklığımızı yakınlaştır. Allahım yolculuğumuz süresince yardımcımız sensin. Geride bıraktığımız ailemizin görüp gözeteni koruyup kollayanı da sensin. Allahım yolculuğun zorluklarından ve üzücü durumlarla karşılaşmaktan sana sığınırım. Malımı mülkümü ailemi ve çocuklarımı başlarına gelebilecek kötülüklerden sen koru ya rabbi. Amin. " 4. 25.Şubat.2013, 12:50
  2
  Moderatör  Uçağa binerken okunacak türkçe dua

  Dua şöyle: "Allahım bu yolculuğumuzda senden bütün iyilik ve güzellikleri takva ve kulluk şuuruyla bizden razı olacağın amellerde bulunmayı niyaz ederiz. Allahım bu yolculuğumuzu bize kolaylaştır ve uzaklığımızı yakınlaştır. Allahım yolculuğumuz süresince yardımcımız sensin. Geride bıraktığımız ailemizin görüp gözeteni koruyup kollayanı da sensin. Allahım yolculuğun zorluklarından ve üzücü durumlarla karşılaşmaktan sana sığınırım. Malımı mülkümü ailemi ve çocuklarımı başlarına gelebilecek kötülüklerden sen koru ya rabbi. Amin. "

+ Yorum Gönder