+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Boşanmak ne kadar günah? Boşanmanın günahı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Boşanmak ne kadar günah? Boşanmanın günahı nedir?

  Sual: merhaba bi ilişki içinde o kişiyi bırakmak ne kadar günahtır içki içiyordu sürekli kavga ediyorduk bizim için en iyisinin ayrılmak oldugunu düşündğüm çünkü yıpranıyorduk verdiği sözleri tutmuyordu ileride daha kötü şeyler olur diye ayrıldım şimdi eminim üzülüyordur beddua bile edebilir her iki durumda da günahkarım barışmalımıyım hangi türlü daha günahkarım psikoloji denen şey kalmadı herşeye o günah diyerek ne yapacığımı bilmeden yapıyorum mutlu olmak istiyorum artık üzülmesin istiyorum ne olacak yayınlayıp cevaplarsanız sevinirim teşekkürler ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Boşanmak ne kadar günah? Boşanmanın günahı nedir?


  Reklam  Cevap:
  merhaba bi ilişki içinde o kişiyi bırakmak ne kadar günahtır içki içiyordu sürekli kavga ediyorduk bizim için en iyisinin ayrılmak oldugunu düşündğüm çünkü yıpranıyorduk verdiği sözleri tutmuyordu ileride daha kötü şeyler olur diye ayrıldım şimdi eminim üzülüyordur beddua bile edebilir her iki durumda da günahkarım barışmalımıyım hangi türlü daha günahkarım psikoloji denen şey kalmadı herşeye o günah diyerek ne yapacığımı bilmeden yapıyorum mutlu olmak istiyorum artık üzülmesin istiyorum ne olacak yayınlayıp cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
  Nureddin Yildiz degerli hocamiz söyle bir cevap vermis:

  SORU:Eşi içki içen bir hanımın, eşini boşama hakkı var mıdır? Boşaması gerekip de boşamazsa ne olur. Teşekkür ederim şimdiden.
  CEVAP: Selamünaleyküm. Allah’a isyan olan bir işi yapanın vebali kendinedir. İçkisi eşine zarar veriyorsa boşanmayı talep etmesi hakkıdır.

+ Yorum Gönder
bosanmanin gunahi nedir,  boşanmanın günahı