+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Cünüplük kaç yaşında başlar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Cünüplük kaç yaşında başlar

  Cevap: Cünüplük kaç yaşında başlar ile ilgili yazı Yudumla.com
  Hocam merhaba 2 sorum var ;
  1)Benim 14 yaşında erkek bir kardeşim var ve bana uyanıkken kendi düşünceleriyle ellemeden veya sürtünme olmadan, yani mastürbasyon yapmadan boşalabildiğini söyledi. Sizce ne yapmalıyım ?

  2)Zinaya düşmemek için,katlanılamayacak dereceye geldiğimizde, elle boşalırken müstehcen film veya resime bakmak günahmıdır ?
  (15 yaşındayım)

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Cünüplük kaç yaşında başlar


  Reklam  1- Bu şekilde eğer oruçluysa bile orucu bozulmaz. Yapmamasını söyle

  2- Zinaya düşmekten korkan kimse en fazla elle istimna yapabilir. müstehcen film veya resim izlemek her şekilde haramdır.

 3. Misafir
  arif hoca herkesi kendin gibi sanma...biz erkeklerin yuzde sekseni porno izleyip asiliyoruz...evlenmemiz de imkansiz..

  benim sorum su..on yildan fazla oldu...hicbir yerde cevabini tam olarak bulamadim...elle meni getirmenin uc seklinden ikisi caiz sadece zevk icin yapilirsa haram diyorlar...zinaya gidilecekse yapmak vacip sevap sinirleri yatistirmak icin yapilirsa caiz AMA zevk icin yapilirsa haram deniyor.,hepsinde de zevk aliniyor sonucta..

 4. arifselim
  Yönetici
  Güzel kardeşim. Allah sizin ve bizimde yardımcısı olsun. Bu zor ve haramların her yerde açıkça işlendiği dönemde nefsine hakim olup zinadan korunanlara ne mutlu.

  Zinaya karşı caiz olur derken elbette o anda zevk alınacak bu tabii bir durumdur. Haram olan o zevk değildir. Haram olan bu fiili keyfi olarak yapmaktır.

 5. Misafir
  iyi günler ben 14yaşındayım ama daha meni gelmedi ve ne zaman gelir geldiysede bir daha gelirmi ne sıklıkla gelir ilginiz için teşekkürler.

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler. Bu yaşlarda artık gelebilir. Geldikten sonra zaman zaman uyku halinde veya rüya ile bazen gelebilir.

 7. Misafir
  Meraba ben 15 yaşımdayım sevk suyu bir damla geliyor devam edim samal rahtlanıyor sunra birde su gibi bir şey vışkırıyor bana yardımcı ol sanız memnun olurum

 8. Şem'a
  YÖNETİCİ
  Bu tür davranışlardan uzak durulmalı dinimizcede caiz görülmemektdir.

 9. Misafir
  abi benden akan beyaz yapışkan 13 yaşındayım
  abi benden akan fışkırmıyo ve mastubrasyon yaparak geliyo benmim bildiğim menii fışkırıır galiba bende gelen mezi beyaz renginde fışkırmıyo
  mezi le meniyi nasıl ayırt ederim

  ----

  Ben 14 yasindayim orucluyum benden gri birsey akiyor oruc bozulurmu

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu akan şey büyük ihtimalle mezidir Mezi açık renk yani şeffaf ve yapışkandır. Mezi sadece namaz abdestini bozar orucu bozmaz.

 11. Misafir
  hocam 12 yaşındayım da bu sabah uyandığımda aşağıdaki linkteki resimde göreceğiniz bir şekilde minik küçücük bir leke buldum ihtilam ile ilgili hiçbir şey gördüğümü hatırlamıyorum leke o kadar küçük ki avret yerimin ucu kadar diyebilirim şuan gusül almam gerekir mi ve ibadetler farz olmuşmudur

  Link : http://i.hizliresim.com/aEgyzz.jpg

 12. arifselim
  Yönetici
  ile alakalı yazı mumsema.com
  12 yaş daha yeni ergenliğe girmenin başlangıcıdır. Meni çok çokar rengi beyaz ve yoğundur. ayrıca ağır bir kokusu olur. Eğer bu özellikler yoksa bu gelen sıvı mezidir. Mezi cünüp etmez.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
erkekler kaç yaşında boşalır,  cünüplük,  cünüplük kaç yaşında başlar,  cenabetlik kaç yaşında başlar,  erkekler kac yasinda bosalir,  kaç yaşında cünüp olunur,  erkek kaç yaşında boşalır