Konusunu Oylayın.: Diyanet uygulama öğrenci

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Diyanet uygulama öğrenci
 1. 06.Şubat.2013, 12:24
  1
  Misafir

  Diyanet uygulama öğrenci


  Diyanet uygulama öğrenci Mumsema diyanet uygulama öğrenci


 2. 06.Şubat.2013, 12:24
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir 3. 11.Şubat.2013, 14:33
  2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ocak.2007
  Üye No: 6
  Mesaj Sayısı: 9,482
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 102

  Cevap: diyanet uygulama öğrenci
  Diyanet Yaz Kursu Öğrenci Bilgi Girişi nereye, nasıl yapılacak?

  Malumunuz olduğu üzere internet adresinden kayıt işlemi için Kur’an kursları veri tabanının birçok eksiklikleri giderilerek kullanılmaya başlandı. Yaz Kur’an Kursunda camiye gelen öğrencilerin kayıt işlemlerini Diyanet web sayfasına her görevli kendisi girecek.

  Diyanet İşeri Başkanlığı Yaygın Din Eğitimi Portalı’na Giriş İçin Tıklayın

  Linke tıkladığınızda açılan sayfa’nın sağ üst köşesinden bilgilerinizi direk girerek giriş yapabilirsiniz. (örnek alttaki resim) Veri tabanı uygulamasına; kullanıcı adınız (Genel Olarak TC) ve şifrenizi (Siciliniz (göreve başlama yılınız ve 4 haneli siciliniz arada boşluk bırakmadan) veya Müftülüğünüz tarafında size bildirilen şifre) yazarak giriş yapıldıktan sonra; 1- Kendi isminiz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sizin adınıza açılacak olan kayıt sayfasında ilk öğrencinin ismini yazın, açılan sayfaya tc’sini yazın ve yanındaki kutucuktan görüntüleyin (bilgiler gelecektir) öğrencinin adrsini yazıp kaydet butonuna tıklayın. 2- Daha sonra öğrencinin Kur’unu işaretlemeyi unutmayın 3- İlçe Müftülüğü görevlisi yaz Kur’an kursu düzenleyen görevlilerin tamamını veri tabanına yükledikten ve yetkilendirdikten sonra konu hakkında öğreticileri bilgilendirilmeleri gerekmekte ve öğreticilerin okuttuğu tüm öğrencileri de sisteme tanıtmaları (yani yukarıda zikredilen internet adresinden kendilerine İlçe Müftülüğü tarafından verilmiş veya verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile girmeleri ve okuttuğu tüm öğrencilerin bilgilerini sisteme kayıt etmeleri) gerekmektedir. 4. 11.Şubat.2013, 14:33
  2
  Moderatör  Diyanet Yaz Kursu Öğrenci Bilgi Girişi nereye, nasıl yapılacak?

  Malumunuz olduğu üzere internet adresinden kayıt işlemi için Kur’an kursları veri tabanının birçok eksiklikleri giderilerek kullanılmaya başlandı. Yaz Kur’an Kursunda camiye gelen öğrencilerin kayıt işlemlerini Diyanet web sayfasına her görevli kendisi girecek.

  Diyanet İşeri Başkanlığı Yaygın Din Eğitimi Portalı’na Giriş İçin Tıklayın

  Linke tıkladığınızda açılan sayfa’nın sağ üst köşesinden bilgilerinizi direk girerek giriş yapabilirsiniz. (örnek alttaki resim) Veri tabanı uygulamasına; kullanıcı adınız (Genel Olarak TC) ve şifrenizi (Siciliniz (göreve başlama yılınız ve 4 haneli siciliniz arada boşluk bırakmadan) veya Müftülüğünüz tarafında size bildirilen şifre) yazarak giriş yapıldıktan sonra; 1- Kendi isminiz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sizin adınıza açılacak olan kayıt sayfasında ilk öğrencinin ismini yazın, açılan sayfaya tc’sini yazın ve yanındaki kutucuktan görüntüleyin (bilgiler gelecektir) öğrencinin adrsini yazıp kaydet butonuna tıklayın. 2- Daha sonra öğrencinin Kur’unu işaretlemeyi unutmayın 3- İlçe Müftülüğü görevlisi yaz Kur’an kursu düzenleyen görevlilerin tamamını veri tabanına yükledikten ve yetkilendirdikten sonra konu hakkında öğreticileri bilgilendirilmeleri gerekmekte ve öğreticilerin okuttuğu tüm öğrencileri de sisteme tanıtmaları (yani yukarıda zikredilen internet adresinden kendilerine İlçe Müftülüğü tarafından verilmiş veya verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile girmeleri ve okuttuğu tüm öğrencilerin bilgilerini sisteme kayıt etmeleri) gerekmektedir.


+ Yorum Gönder