+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Oğlum için yardım istiyorum,oğluma üç harflilerin musallat olduğunu düşünüyoruz. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Oğlum için yardım istiyorum,oğluma üç harflilerin musallat olduğunu düşünüyoruz.

  Sual: oğlumun bizle iletişimi çok az,kendi kendine konuşuyor,yaşı 28 olduğu halde evlilikle hiç alakası yok,kızlara ilgi duymuyor.odada hep yalnız.babasıyla hep didişiyor.geceleri uyumakta zorlanıyor.çok terliyor ve teri çok fazla kokuyor,arkadaşı yok kimseyle konuşmuyor,çevresine çok ilgisiz.yalnızlığı çok seviyor,biliçsiz bir şekilde hareketler yapıyor.otururken ürperiyor.hocalara götürdüm üç harfliler musallat olmuşdediler. ama bir çare bulamadım buda beni çok üzüyor lütfen ALLAH rızası için oğluma yardım edin onu bu durumdan kurtarım yalvarıyorum. ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: oğlum için yardım istiyorum,oğluma üç harflilerin musallat olduğunu düşünüyoruz.


  Reklam  Cevap:
  oğlumun bizle iletişimi çok az,kendi kendine konuşuyor,yaşı 28 olduğu halde evlilikle hiç alakası yok,kızlara ilgi duymuyor.odada hep yalnız.babasıyla hep didişiyor.geceleri uyumakta zorlanıyor.çok terliyor ve teri çok fazla kokuyor,arkadaşı yok kimseyle konuşmuyor,çevresine çok ilgisiz.yalnızlığı çok seviyor,biliçsiz bir şekilde hareketler yapıyor.otururken ürperiyor.hocalara götürdüm üç harfliler musallat olmuşdediler. ama bir çare bulamadım buda beni çok üzüyor lütfen ALLAH rızası için oğluma yardım edin onu bu durumdan kurtarım yalvarıyorum.
  Allah c.c. yardimciniz olsun.
  Bu belirtileri ne zamandan beri sürüyor acaba, kücük yaslardan berimi veya ne biliyim belki hayatinda cok kötü sizede anlatamadigim bir olayla karsilasmis olabilir. Illa cin ile ilgili olmali degil.
  Hangi hocaya gittiniz bilmiyorum ama cin hocasi diye bir sürü yalan yanlis kandiran hocalar var.
  Bence oglunuzu ilk önce uzman bir doktora gösterin, psikolojikmen yardim alirsa toparlanabilir.
  Dualarinizi eksik etmeyin, bilip bilmedik muskalarlada ugurasmayin sakin.

  Dua ile..

 3. Misafir
  çok geçmiş olsun rabbim yar ve yardımcınız olsun

+ Yorum Gönder