+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sabırsız biriyim sabırsızlığın tedavisi nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sabırsız biriyim sabırsızlığın tedavisi nedir?

  Sual: merhabalar ben çok sabırsız biriyim sevdiğimi sürekli üzüyorum sürekli onunla beraber olmak istiyorum telefonda sürekli konuşmak istiyorum eşim çalıştığı için oda olmuyor ben ise sabırsız hareket ederek üzüyorummm ne yapmam lazım kendime nasıl hakim olmam gerekiyor ne yapmalıyım ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: sabırsız biriyim... sabırsızlığın tedavisi nedir?


  Reklam  Cevap:
  merhabalar ben çok sabırsız biriyim sevdiğimi sürekli üzüyorum sürekli onunla beraber olmak istiyorum telefonda sürekli konuşmak istiyorum eşim çalıştığı için oda olmuyor ben ise sabırsız hareket ederek üzüyorummm ne yapmam lazım kendime nasıl hakim olmam gerekiyor ne yapmalıyım
  merhabalar kardesim..
  huzurlu ve mutlulugu istiyorsaniz her bir hareketin asirisindan kacinin ki özel kaliniz..
  bazi sözler vardir ki bir cok kez denildiginde sanki anlamini kaybediyor..
  kardesim bu yaptiginiz sabirsizligi o sevdiginizi yaradan karsisindada yapiyormusunuz? yani Rabbiniz ile bu kadar mesgul oluyormusunuz? belki böyle düsünürseniz yardimci olabilir..
  esiniz calisamazsa gecim sIkintisi yasarsiniz iste o zaman asil o zaman sabir gerek o nedenle o sabirsizligin verdigi zararlari düsünün belki faydasi olur..

  Rasulullah (s.a.s); Ya Rabbi! Acizlikten ve tenbellikten sana sığınırım" (Buhari, Cihad, 25) diye dua etmiştir.
+ Yorum Gönder
sabırsızlığın tedavisi