+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yeni kapandım 4 gün falan oldu ama çok zorlanıyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yeni kapandım 4 gün falan oldu ama çok zorlanıyorum

  Sual: yeni kapandım 4 gun falan oldu ama cok zorlanıyorm daha once cok acık bırıydım ve basortusunden dolayı nefes alamıorm bazen sıkılıyorm ama yınede cıkarmıyorm onunu acıyorm nefes alıyorm tekrar baglıyorm. kendımı mutlu hıssedıyorm. fakat bazen gercekten bunalıyorm sıck gelıyor aglamaya baslıyorm suandada aglıyorm ve yardıma ıhtıyacım var gercekten. hep kendımı kımse ahırette senı kurtarmıcak dıye tesellı edıyorm kımse ıcın degıl kendın ıcın yapıcaksın dıyorm. bu sıkıntılar nekadr surer ne kadar surede alısırım. yardım edın ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: yeni kapandım 4 gun falan oldu ama cok zorlanıyorum


  Reklam  Cevap: Her zorluğun arkadında iki kolaylık var. Sabret Allah sana yardım eder.
  Kardeşim, Her daraldığında İNŞİRAH süresini oku

 3. Saif Al-Din
  Devamlı Üye
  Kardeşim sen başörtüsü takarken zorlanırsın, başka birisi sevdiği birşeyden Allah için fedakarlık yaparken zorlanır. Yani, diyeceğim, sadece sana özel değil.
  Hem sen bunu Allah youlunda yaptığın için, onun yolunda başını kapadığın için alacağın mükafat da çok büyüktür.

  Şöyle düşün, Allah(c.c.) her ibadetin mükafatını sevabını belirlemiş, ama sadece O'nun için aç ve susuz kaldığımız oruç ibadetinin mükafatı hakkında " O bana aittir" diyerek büyüklüğünü anlatmış. Tıpkı oruçtaki sıkıntıya katlanmanın Allah katında bu kadar değerli olması gibi senin de kapanman inşaAllah değerlidir.

  Allah bütün kapalı kardeşlerimizden razı olsun.

 4. Misafir
  tatlım bende ilk kapandığımda senin gibiçok bunalıyordum,sinirimdenbile bir şeyler kırdığım olmuştu.Hiç canını sıkma insan alışıyor önemli olan azim.

+ Yorum Gönder