+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Annem sürekli olarak bana hakkını haram ediyor geçerli olur mu,ne yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Annem sürekli olarak bana hakkını haram ediyor geçerli olur mu,ne yapmalıyım?

  Sual: Annemle küstük. Annem sürekli olrak bana haram ediyo hakkını Ben çok pişmanım barışmıyoda bu haramları geçer mi aradkşlr çok pişman haramları geçer mi ve nasıl barışıcam lütfen yardım edin ? 2. DinimiSevdim
  Devamlı Üye

  Cevap: Annem sürekli olarak bana hakkını haram ediyor geçerli olur mu,ne yapmalıyım?


  Reklam  Cevap: Anne haramı geçmez mi?
  Bir kere bile haram olsun dese hep haramdır. Annene çiçek al, öp. Eğer bunları istemiyorsa güzel bir dille annecim ben hata yaptım affet. dersin. Eğer bunuda istemiyorsa, son çare Anne benim ahiretteki halim ne olacak beni affet, affet ki ALLAH'ta beni affetsin.

  Bunları diyemiyorsan sen Annenle konuşamıyosun cehennemden korkmuyosun demek değil onları düşünmüyorsun.


 3. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Anne de her şeyde çok basitmiş gibi anne hakkını öne sürmemeli tabi. Bazı anneler var eğer Allah korkusu olan çocukları varsa bunu resmen koz olarak kullanıyorlar. Allah en iyi bilendir, sizin vicdanınız rahatsa evlatlık görevini yerine getirdiyseniz barışmak için her yolu denediyseniz o annenizin kendi bileceği iş. Ama yok hakikaten onu üzdüm kırdım diyorsanız o zaman gerçekten korkun kardeşim, gerekirse ayaklarına kapanın ölmeden önce affettirin kendinizi. Anne hakkı şakaya gelmeyecek kadar önemli bir şey.

+ Yorum Gönder