+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Aklıma gelenlerden kurtulmak için hangi dua okunmalı yada zikirleri yapılmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Aklıma gelenlerden kurtulmak için hangi dua okunmalı yada zikirleri yapılmalıyım?

  Sual: sayın mumsema yöneticileri benim aklıma namazda dünyevi şeyler geliyor. birde sürekli olarak ensest ilişki hayal ediyorum. yani.
  gibi. bu düşüncelerden bir türlü kurtulamadım. bunlardan kurtulmak için hangi dua okunmalı yada zikir yapılmalı. bazen iyi şeylerde düşünmeye çalışıyorum. kuran öğrenmek için kursa gitmeye başladım ama yapamayacağım korkusu var. şimdiden ALLAH razıolsun. saygılar ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: aklıma gelenlerden kurtulmak için hangi dua okunmalı yada zikirleri yapılmalıy


  Reklam  Cevap: Vesveseye Mübtela Olunca

  "(Allah'ın rahmetinden) kovulmuş şeytandan ve fitnesinden Allah'a sığınırım.Allah'a ve peygamberlerine iman ettim. Allah birdir. Allah Samed'dir. Doğurmamıştır, doğurulmamıştır ve hiçbir şey Onun dengi olmamıştır" der. Sonra sol tarafına üç defa tüf, tüf yapar.  Amelde Vesveseye Karşı  (Allah'ın rahmetinden) kovulmuş şeytandan Allah'a sığınırım. (3 defa)  (Allah'ın rahmetinden) kovulmuş şeytandan Allah'a sığınırım. (3 defa)

  Sonra sol tarafına üç kere tüf, tüf yapar, sonra da "O Evvel'dir, Ahir'dir, Zâhir'dir. Bâtın'dır ve O, her şeyi bilendir" âyetini okur.

+ Yorum Gönder
aklıma ensest seyler gelıyo