+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bana dua eden insanlar onları terk edince dualarını bedduaya çevirdiler,tutar mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bana dua eden insanlar onları terk edince dualarını bedduaya çevirdiler,tutar mı?

  Sual: ne olur cevaplayın... size bir şey sorucam ben bir saçmalık yaptım ve gerçekten iyi olduğunu sandığım insanlarla internette bir forumda yazıştım sözde iyi niyetlerine güvendim. inandım ama sonradan öğrendimki bu insanlar gizliden özelden falan hep dedikodu yapan insanların arkasından konuşan tiplermiş. bunu öğrenince gruptan çıktım ve lafımı da esirgemedim ve onlara ne hissediyorsam yazdım. şimdi bu insanlar bana ne kadar içten bilemem ama bir tedavimde fetih suresi okumuşlardı. ben aralarında olmak istemeyince ve hissettiklerimi yazıncada vay biz sana dualar okuduk hakkımızı helal etmiyoruz dediler belkide beddua ettiler. şimdi korkuyorum bu insanların hakkını helal etmemesi gerçekten benim açımdan nasıl olur? ben çok korkarım bedduadan ah almaktan.kimseyi kırmam incitmem ben. namaz kılan dua eden Allah'tan korkan insanım ben. beddua ettilerse tutar mı? bide bu helal etmeme bana nasıl döner? bşimdi bana yardım edin. çok huzursuzum.... ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: Bana dua eden insanlar onları terk edince dualarını bedduaya çevirdiler,tutar


  Reklam  Cevap: beddua etmek yasaklanmıştır kişi beddua etmemelidir oluverirde kendisine dönü verir.

  onlardan ayrılmakla siz en iyisini yapmışsınız,dedikodu,iftira ve yalancı kişilerle durmanız hata olurdu zaten. aldırış etmeyin.

+ Yorum Gönder