+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikler nelerdir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikler nelerdir

  Cevap: kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikler nelerdir isimli yazı www.Mumsema.com

  bu site sayesinde ödevimden artı aldımmm.

 2. Misafir

  Cevap: kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikler nelerdir


  Reklam  dinimi çok seviyorum ve kuranı kerimle Allah bize emirlerini ve isteklerini gönderiyor

 3. Misafir
  Merhaba yanlış söylemiyorsunuz dimi zaten sanmıyorum bütün din dersi ödevlerimi buradan yapıyorum kat kınız için teşekürler

 4. Misafir
  Cok sagalun odevime yardimci oldunuz cokkkk tesekkurlerrrr :-)

 5. Misafir
  Din proje ödevimden100aldım sağlun

 6. Misafir
  Cevaplarinizdan kuran ın korunmuş olmasına dair gösterdiğiniz ayet dışında bir kanıt bulmak mümkün değil. Yenisinin bir başka topluma gonderilmedigine veya gonderilmeyecegine dair bir ayet gösterebilir misiniz? Bugün dahi kuran ın hiç ulasamadigi topraklarda Örn. K.Kore, gibi bir yerde yol gösterici olacak olan şeyi belirtebilirsiniz misiniz?

 7. Misafir
  Önce kıyametin ne olduğunu bir idrak etmek lazım sonra bu yorumları yapmak.Kıyam et Kıyam etmek demektir yani uyanıştır,diriliştir akılların uyanışı da aklın hayyıdır.Bu yüzden maddi bir parçalanma olarak algılanmamalı.Kıyamet kişi öldüğünde kopar neden çünkü cennet ve cehennemin gerçek yüzünü görürsün nerden geldiğini nereye gideceğini de.Kuran son kitap değildir öyleyse delil ayet gösterin?Şimdi ahir dönemdeyiz Mehdi zuhur edecek tüm dinleri ortadan kaldıracak bir kitapla birlikte çıkacakken.O kitap da bilgi kitabıdır.Mevlana dünya kardeşlik birliğinin bilgi kitabı.İnanmayanınız varsa bir kaç sene daha bekleyip görebilir.İnsan cennetten düşmüştür.Cennetse yıldızlardadır.Sekiz köşeli Yıldız'a bir bak bu yıldız cennetin sekiz kapsının sembolüdür.Anlamı ise samanyolunda dört sönük ve dört parlak yıldızdır.Cehennemse burasıdır.Cehennem 7katlı nefsimiz de 7katlıdır sıdretül münteha da bizim nefsimizdir yani omurgamız!

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikler,  kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikleri nelerdir,  kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikler nelerdir,  kuranı kerimin son ilahi kitap olduğunu gösteren özellikleri,  kuran son kitap olduğunu belirten ayet,  son ilahi kitap,  kur an-ı kerim in son ilahi kitap olduğunu gösteren özelikler nelerdir listeleyin