+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İslam dini temizliğe niçin önem verir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İslam dini temizliğe niçin önem verir


 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: islam dini temizliğe niçin önem verir


  Reklam  Cevap: İslam dini temizliğe çok fazla önem verir kılığımızın kıyafetlerimizin tertemiz olması ve bedenimizi temiz tutmamız gerekir. Allahın huzuruna çıktığımızda namaza durduğumuzda namaz kılınacak yerinde temiz olması şarttır. Abdest aldığımız sulara da dikkat etmeliyiz. Müslüman başlı başına temiz olması gerekir. Evi ocağı, giyimi herşeyiyle örnek bir müslüman olmalıdır. Sevgili “Peygamberimiz bizlere çok güzel bir örnektir” Allah (c.c ) dışımızın temiz olduğu gibi içimizide temizlememizin gerektiğini buyurmuştur.
  Çevre temizliğinede dikkat etmemiz gerekir elimizde yada evimizde bulunan çöpleri her hangi bişeyi sokaklara atmamalıyız, hatta sokakta cevrede herhangi birşey gördüğümüzde alıp çöpe atmalıyız.


 3. Misafir
  güzel bir site

 4. Misafir
  aynen kardeş temizlik çok önemlidir

 5. Misafir
  Temizlik imandandır onun için kılığımız kıyafetimize önem ve tertipli giyinmeliyiz

 6. Misafir
  bende cok begendim

+ Yorum Gönder
dinimiz temizliğe niçin önem vermiştir,  islam dini temizliğe niçin önem verir,  islam dini niçin temizliğe önem verir,  islam dini neden temizliğe önem verir,  dinimiz temizliğe neden önem verir,  islam dini niçin temizliğe önem vermiştir,  islam dini temizliğe niçin önem vermektedir