+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım

  Cevap: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım isimli konu Mumsema.com
  Selamün Aleyküm hocam. eşim asker ve dün rüyasında 3 defa la ilahe illallah diyormuş 3 kere uyuyup uyanmış aynı rüyayı görmüş sizce neye işarettir çok korkuyorum ona birşey olacak diye 😞

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyadan la ilahe illallah muhammeden resulullah diyerek uyandım


  Reklam  Aleykum selam hanım kardeşim. Bu rüya kendisi için kaza bela ve musibetlerden korunmasına yorumlanır. En güzel hayırlara işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Esselamun aleykum. Hocam ben yurt disinda yasiyorum. Ruyamda cocuklari okuldan alip donerken, bir kenarda carsafli bacilarimi goruyorum ve Peygamber Efendimizi(s.a.s) mudafa icin orda olduklarini duyunca bende onlara katiliyorum. Birden hepimiz tekbir isareti yapip, Lailahe illallah diye bagirmaya basliyoruz ve etrafimiza toplanan gayri muslumanlar bizi izliyolar.
  Hocam ruyami yorumlayabilirmisiniz? Allah razi olsun.

 4. arifselim
  Yönetici
  Ve aleykumusselam kardeşim. Bu rüya güzel, sevinçli bir temiz haberler almaya delalettir. Lailahe illallah diye bağırmak ve tekbir getirmek hayırlara ulaşmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Mrb ben bu sabah hem güzel hem de kötü bir rüyayla uyandım. Ve rüyamın ne anlama geldiğini biliyorum. Ve tabir edilirse çok mutlu olurum. Rüya ben bir yere mi gidiyorum tam olarak bilmiyorum ama giderken yolumun üzerinde bi kadın görüyorum ama sanki kötü niyetli bir kadın ve ben anlıyorum. Ve ben bana zarar vermesinler diye kursi okuyarak yürüyorum. Sonra o kadın zarar vermiyor bana.sonra biraz daha yürüyorum bi ergenli yaşlarda bi kız çıkıyor karşıma biliyorum ki o kadının kızı sonra bir adam görüyorum biliyorum ki bunlar birlik. Ve ben hemen La ilahe illallah Muhammeden Resulullah diyorum. Sonra bunların niyetinin çok kötü anlayınca ve sanki du . Bana yetişmedi hissine kapılarak, ve sanki hafif gördüğüm suya atlamak oluyor onların eline düşmemek için. Rüyam bu tabir edilebilirse çok çok mutlu olurum. Şimdiden Allah Razı olsun

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Gerçekte de seni takip eden veya gözetleyen birilerine delalettir Ama Allah'ın izniyle sana hiç bir zarar veremeyeceklerine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamün aleyküm hocam. Rüyamda çölden kırdan geçiyorduk bi kaç tane develerlerle sıra halindeydik aramizda müslüman olmayanlar vardı ve bana beklentimi sorduğunda ahiretimi istiyorum bu dünyadan hiçbir beklentim yok dedim ve benimle evlenmek istedi eski hataları yapmamak şartıyla daha sonra telefonu aldım elime Arapça halinde la ilahe illallah muhammeden resulullah yazıyodun mavi bulutlar vardı arka görüntüsünde yorumlarsanız sevinirim hocam Allahın selamı üzerinize olsun..

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Hayırlı yolculuk yapmaya, hayırlı nasiplerin çıkmasına ve duaların kabul edilmesine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ağırlık geldi üstüme yasin okuyunca ve kelime i Tevhit getirince gitti ne anlama geliyor acaba

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu kurani kerimin ve zikir etmenin manevi etkisindendir. Allah'ı anmak kalplere ve insana huzur verir. Kalpler Allah anılarak sıkıntılarından kurtulur.

 11. Misafir
  rüyamda ateş görüyordum ateşin üstünde bi bebek ve kadın vardı kadın acı içinde cığlık atıyordu. sonra adın eşhed getiriyordu . ben ise onu izliyordum arkamda da evliya olanlar vardı bu ne anlama geliyor yorumlayabilirmsnz anlamını çok merak ediyorum

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyada ateş görmek genellikle hayırla yorumlanır ama birinin ateşte yandığını görmek çeşitli üzücü haberler almaya, sıkıntı ve musibetler görmek manasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

rüyada la ilahe illallah muhammeden resulullah demek

rüyada la ilahe illallah demekrüyada la ilahe illallah diyerek uyanmakruyada la ilahe illallah muhammeden resulullah demekruyada la ilahe illallah demekrüyada eşhedü enla ilahe illallah demekrüyada kelime i tevhid getirmek