Konusunu Oylayın.: Kayın babam nöbet anında etrafı kırıp geçiriyor,ona sinirlenip bağrmak günah olur mu?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
Kayın babam nöbet anında etrafı kırıp geçiriyor,ona sinirlenip bağrmak günah olur mu?
 1. 16.Eylül.2012, 18:23
  1
  Misafir

  Kayın babam nöbet anında etrafı kırıp geçiriyor,ona sinirlenip bağrmak günah olur mu?


  Kayın babam nöbet anında etrafı kırıp geçiriyor,ona sinirlenip bağrmak günah olur mu? Mumsema slm,kayın babam bakıma muhtaç ve normal sakin bir yaşlı degil sürekli nöbet geçiriyor ardından 3 gün kendini bilmiyor etrafı dagıtıyor,sürekli düşüyor ve ben yeni evliyim.görümcem bakmıyor ayda bir 2 sokaka aşagı mahallesinden bir saat görmeye gelir ben de sinirden ölürüm.Çünkü görümcem zengin altında arabası olan biri ama babamı hastane götürecegimiz zaman benim kendi babamdan yardım alıyoruz.... benimde gücüme gidiyor,kin tutuyorum ona karşı.günaha giriyorumdur ama dayanılcak degil,yerime koyun kendinizi..size sorum eşim ve ben öyle zorlanıyoruz ki yeri geliyor bagırıyoruz..bizi dinlemiyor etrafı çöpe döndürüyor..bagırmamak için zor tutsakta bazen dayanamıyoruz özellikle eşim sinirleniyor günahı olur mu ?


 2. 16.Eylül.2012, 18:23
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  slm,kayın babam bakıma muhtaç ve normal sakin bir yaşlı degil sürekli nöbet geçiriyor ardından 3 gün kendini bilmiyor etrafı dagıtıyor,sürekli düşüyor ve ben yeni evliyim.görümcem bakmıyor ayda bir 2 sokaka aşagı mahallesinden bir saat görmeye gelir ben de sinirden ölürüm.Çünkü görümcem zengin altında arabası olan biri ama babamı hastane götürecegimiz zaman benim kendi babamdan yardım alıyoruz.... benimde gücüme gidiyor,kin tutuyorum ona karşı.günaha giriyorumdur ama dayanılcak degil,yerime koyun kendinizi..size sorum eşim ve ben öyle zorlanıyoruz ki yeri geliyor bagırıyoruz..bizi dinlemiyor etrafı çöpe döndürüyor..bagırmamak için zor tutsakta bazen dayanamıyoruz özellikle eşim sinirleniyor günahı olur mu ?

 3. 04.Kasım.2012, 04:43
  2
  Galus
  Özel Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 06.Şubat.2007
  Üye No: 13
  Mesaj Sayısı: 4,812
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 51
  Bulunduğu yer: Türkiye

  Cevap: kayın babam nöbet anında etrafı kırıp geçiriyor,ona sinirlenip bağrmak günah o
  aranızda bu işi konuşup halletmek ve işi iyiye bağlamak sizin elinizde tedavi mümkünse hep birlikte el ele vererek olur ancak sinirlenerek kendinize zarar vermiş olursunuz.


 4. 04.Kasım.2012, 04:43
  2
  Özel Üye  aranızda bu işi konuşup halletmek ve işi iyiye bağlamak sizin elinizde tedavi mümkünse hep birlikte el ele vererek olur ancak sinirlenerek kendinize zarar vermiş olursunuz.
+ Yorum Gönder