+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Rabbim beni ne ile sınamak için çağırıyor ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rabbim beni ne ile sınamak için çağırıyor ?

  Sual: Aslında nasil anlatacağımı bilemiyorum..Üç sene öncesine kadar gününü gün eden,alkol alan,namaz,oruç bildiği halde yapmayan,zina yapan biriydim.Günah olduklarını bildiğim halde bir sonraki gün,bir daha yapmıyacağım deyip tövbe etmedim hiç(Her ne kadar vicdan azabı duysamda).Sadece ne zaman bir ilahi,bir Kur'an dinlediğim zaman içimde bir şey cız edip,ılık ılık akardi.Taki üç sene önce bir rüya sonucu tövbe edene kadar.Şimdi şükürler olsunki ibadetlerimi noksansız yapmaya çalışıyorum.Bu sene ilk defa Hacca yazıldım ve çıktı.Allah izin verirse Ekim ayında yolcuyum.Ama çok utanıyorum korkuyorum...Bu kadar günahıma rağmen nasil çağrıldım ben oraya? ? 2. Misafir

  Cevap: Rabbim beni ne ile sınamak için çağırıyor ?


  Reklam  Cevap: Üncelikler Selamün Aleyküm kardeşim Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın Mevlananın çok sevdiğim bi sözü var : Ne olursan ol yine gel Allahın afetmede sınırı yoktur yeterki biz insan oğlu pişman olalım ve bundan dolayı tübe edip dua edelim inşallah Allahu teala tübemizi geri cevirmez ve afeder.

 3. Misafir
  O kadar pişmanimki yaşadıklarımdan.Düşündükçe o kadar çok utanıyorumki..Rabbim herşeyimle sana sığındım beni affet beni imanı sonsuz kullarından eyle tövbelerimi kabul et karşına yüzüm ak çıkmayı nasip et.

+ Yorum Gönder