+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Yalnızım diye çok Ağlıyorum Bu halimle Allah'a isyan mi etmiş oluyorum? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yalnızım diye çok Ağlıyorum Bu halimle Allah'a isyan mi etmiş oluyorum?

  Sual: Merhaba mumsema ben lise öğrencisiyim. Okuduğum okulda herkes ayrı telden çalıyor bir tane dinine bağlı insan tanimadim. Kızlar erkekler hakkında sapikca konuşuyor ve bunları doğanın gereği olarak görüp utanmiyorlar. Sürekli bu nahos sohbetler var. Olmayan da komünist ateist onlarla da sohbeti uymuyor haliyle. Ve ben sırf onları eleştiriyorum bu hallerine sinir oluyorum susuyorum diye beni anormal asosyal bellediler. Ben normalde öyle bir insan değilim oysa ki. Bir tek arkadaşım yok ve onlar mutluluktan havalara uçarken ben yalnızım diye çok Ağlıyorum. Bu halimle Allah'a isyan mi etmiş oluyorum? Ama ağlamamak elimde değil. Allah bana kızıyor mudur bu yüzden? Namaz kiliyorum. Bir de Allah karşıma benim gibi birilerini çıkarsın diye ne yapmalıyım? Bu bir imtihan mi? ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Yalnızım diye çok Ağlıyorum Bu halimle Allah'a isyan mi etmiş oluyorum?


  Reklam  Cevap: Eğer onlara uyarsan Allah'ın hoşnutsuzluğunu kazanırsın.Ama onlara uymazsan Allah'ın hoşnutluğunu kazanırsın.Elinden geldikçe onları ıslah etmeye çalış.Koskoca okulda elbette sana uyacak birilerini bulursun.Bu senin imtihanındır.Sabredersen mükafatın büyük olur.
  Hayırla Kal...


 3. Misafir
  Peki buna aglasam ve uzulsem de eğer dilimle isyan etmezsem sabredenlerden olur muyum? Bir de dua etsem Allah bana benim gibi birilerini yollar mi?

 4. Misafir
  Sen benim kopyam gibisim okudum neredeyse aynı.Aynı şey bana da oluyor

+ Yorum Gönder