+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Acaba eşime büyü mü yapıldı,üyü olduğunu nasıl anlarım ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Acaba eşime büyü mü yapıldı,üyü olduğunu nasıl anlarım ?

  Sual: 3 aylık evliyim eşimle görücü usulu evlendik 4 ay nişanlı kaldık ve birbirimizi çok sevdik ve ben onu hala çok seviyorum oda öyleydi son 2 aydır yani evlendikten bi ay sonra beni itmeye hakaret içeren sözler söylemeye ve kalbimi çok kırmaya başladı o kalbimi kırınca ağlıyorum umrunda bile olmuyor önceden bana sarılmadan uymazdı şimdi ise ben ona dokununca kıyamet kopuyor sebebini çözemedim acaba büyü mü var diye düşündüm ama büyü olduğunu nasıl anlarım yardım ederseniz çok sevinirim son tartışmamızda boşanmaktan bahsetti çok korkuyorum onu kaybetmek istemiyorum nolur yardın ediiiinn.. ! ? 2. @mir
  âb ü kil

  Cevap: acaba eşime büyü mü yapıldı,üyü olduğunu nasıl anlarım ?


  Reklam  Cevap:
  Nisâ 35
  (Medenî 92)
  Eğer karı-kocanın aralarının açılmasından korkarsanız, erkeğin ailesinden bir hakem ve kadının ailesinden bir hakem gönderin. Bunlar barıştırmak isterlerse Allah aralarını bulur; şüphesiz Allah her şeyi bilen, her şeyden haberdar olandır.
  oturup kalkmasını konuşmasını bilen büyüklerinizi hakem yapın
  gerekirse boşanın

  Bakara 229
  (Medenî 87)
  Boşama iki defadır. Bundan sonrası ya iyilikle tutmak ya da güzellikle salıvermektir. Kadınlara verdiklerinizden (boşanma esnasında) bir şey almanız size helal olmaz. Ancak erkek ve kadın Allah'ın sınırlarında kalıp evlilik haklarını tam tatbik edememekten korkarlarsa bu durum müstesna. (Ey müminler!) Siz de karı ile kocanın, Allah'ın sınırlarını, hakkıyla muhafaza etmelerinden kuşkuya düşerseniz, kadının (erkeğe) fidye vermesinde her iki taraf için de sakınca yoktur. Bu söylenenler Allah'ın koyduğu sınırlardır. Sakın onları aşmayın. Kim Allah'ın sınırlarını aşarsa işte onlar zalimlerdir.


+ Yorum Gönder
kocama büyü yapıldığını nasıl anlarım,  eşime büyü yapıldığını nasıl anlarım,  kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım,  kocama buyu mu yapildi,  büyü yapıldığını nasıl anlarım