+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Haremlik selamlık oteller Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Haremlik selamlık oteller

  Sual: Haremlik selamlık oteller hakkında eğitici bilgiler içeren bir yazı yazar mısınız ? ? 2. Galus
  Devamlı Üye

  Cevap: haremlik selamlık oteller


  Reklam  Cevap: İslami tatil yerleri, özellikle son yıllarda yaygınlaşan ve her geçen gün bu yaygınlaşma hızını sürdüren bir tatil anlayışıdır. Bundan 10 – 15 yıl kadar önce bir hayli zor olan dindar düşünceye uygun tatil yapma anlayışı, günümüzde bolca seçenek bulunması sebebiyle kolaylaşmıştır.

  Dindar olan bayanlar, giyimlerinde yer alan tesettüre uygun bir şekilde denize girme ihtiyacı hissettiler. Erkekler de bayanların olmadığı bölgelerde denize girmek istedi. Daha doğrusu serinlemek istediler. Ancak hali hazırda bulunan oteller bu duruma uygun ve rahat bir şekilde hareket edilemiyordu. Günümüzde ise haremlik selamlık olarak ayrılan ve her iki cinse de sunulan ayrı havuz, plaj ve diğer hizmetler bir hayli yaygınlaştı.  Yaşadığımız yıllarda muhafazakar oteller çok tercih edilir oldu. İlk olarak Antalya’da kurulan bir otel ile başlayan bu zincir Türkiye’nin birçok yerine aksetti. Dinî zorunluluklar kapsamında düzenlenen oteller, dindar kesime oldukça çekici bir şekilde hitap ediyor.

  İzmir Karaburun’da yer alan Club & Hotel Asya, Didim’deki Caprice Otel, Altınoluk’ta bulunan Beyza Otel, Çeşme’deki Club Familia, Alanya’daki Club Karaburun, Hare Otel ve Bera Otel, Antalya’daki Alanis Otel ve yine Çeşme’deki Meltem Tatil Köyü en çok rağbet göre muhafazakar oteller arasında yer almaktadır.
  Sezon boyunca muhafazakar oteller de diğer oteller gibi çeşitli promosyonlar düzenlemektedir. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz bazı otellerin bünyesinde bulunan spa, fitness ve hamam gibi hizmetler de dindar vatandaşların ilgisini çekebilir.

 3. Misafir
  Peki hocam bu bahsettiginiz otellerin islamda yeri nerede? Erkek olsun Kadın olsun Tesettüre riayet etmedikden sonra ayrı ayrı yerlerde denize girse ne olur ALLAH rızası için bunlardan bahsedelim ben haşema giydim karşıdaki insanlar uymayınca ne degişecek

+ Yorum Gönder
haremlik selamlık oteller,  haremlik selamlik oteller,  antalya haremlik selamlık oteller,  haremlik selamlık otel,  haremlik selamlık tatil yerleri