+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Hayırlı evlat kime denir? Hayırlı evlat kimdir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Hayırlı evlat kime denir? Hayırlı evlat kimdir?

  Sual: annem ve babam 8 yıl önce boşandılar babam 1 yıldır başka bir hanımla görüşüyordu evlenmeye karar vermişler babam benide bayanla tanıştırmıştı evlenmeye karar verdikleri için annemin bilmesi gerektiğini düşündüm ve herşeyi ona anlattım bayanı tanıdığımı söledim annem bana hakkını helal etmediğini sütünü helal etmediğini söyledi annemle babam arasında kalmıştım bayanla ilk tanıştığımda anneme söylesem babam kızardı ama şimdi söylediim içinde annem kızdı ben hayırlı bir evlat değilmiyim bu durumu düzeltebilmem için ne yapabilirim annemin hakkını helal etmemesi karşısında kendimi çok kötü hissediyorum cevaplarsanız çok sevinicem çok zor durumda kaldım ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: Hayırlı evlat kime denir? Hayırlı evlat kimdir?


  Reklam  Cevap:
  annem ve babam 8 yıl önce boşandılar babam 1 yıldır başka bir hanımla görüşüyordu evlenmeye karar vermişler babam benide bayanla tanıştırmıştı evlenmeye karar verdikleri için annemin bilmesi gerektiğini düşündüm ve herşeyi ona anlattım bayanı tanıdığımı söledim annem bana hakkını helal etmediğini sütünü helal etmediğini söyledi annemle babam arasında kalmıştım bayanla ilk tanıştığımda anneme söylesem babam kızardı ama şimdi söylediim içinde annem kızdı ben hayırlı bir evlat değilmiyim bu durumu düzeltebilmem için ne yapabilirim annemin hakkını helal etmemesi karşısında kendimi çok kötü hissediyorum cevaplarsanız çok sevinicem çok zor durumda kaldım

  senelerde gecse anneniz baskasiyla evlenmedigine göre yinede zoruna gidecektir babanizin baska bir kadinla tanismasi/evlenmesi..
  belki o an ki tepkisi bu sekilde sert olabilir bunu normal görüyorum.. biraz zaman sonrasi annenizle konusun neden görüstügünüzü anlatin ve onun yerinin farkli oldugunu tekrar hissettirin derim.. ve helalik isteyin kirmak istemediginizi söyleyin..

  dua ile..

+ Yorum Gönder