+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Devlet Burslu Okutuyor ve Burslarımız Bankaya Yatırıyor. Bunda Bir Sakınca Var mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Devlet Burslu Okutuyor ve Burslarımız Bankaya Yatırıyor. Bunda Bir Sakınca Var mıdır?


 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Devlet Burslu Okutuyor ve Burslarımız Bankaya Yatırıyor. Bunda Bir Sakınca Var


  Reklam  Cevap: SORU
  Selamun Aleykum hocam biz iki kız arkadasiz ve size danismak istedigimiz 2 konu var. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki biz yurtdisindan İstanbula universite icin geldik. Devlet bize ucretsiz universite egitimi ve burs imkani saglıyor.Bundan yararlanmamizda bi sakinca var mı? Ayrica bursumuz faiz isleten bir bankaya yatiyor. Bu konu ile ilgili göruslerinizi belirtirseniz seviniriz. Diger sorumuzda okula giderken bindigimiz ulasim araclarinda karsilastigimiz manzaralar bizi rahatsiz ediyor.(sevgililerin birbirine olan asiri yakinliklari) Buna karsi nasil tepki gostermeliyiz?

  CEVAP
  Selamünaleyküm. Devletin size verdiği bursu alabilirsiniz. Bankadan alınması da bir zorunluluktur.Toplu taşıma araçları için söylenebilecek bir şey yoktur; binmeyin desem ne işe yarayacak, gözünüzü kapatın desem olur mu? İşte cihat budur, edin cihadınızı, koruyun aklınızı ve ahlâkınızı. Mücahideler olun.
  Nureddin Yıldız Hoca

+ Yorum Gönder