+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Sabah kalkınca ihtilam kontrolü Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Sabah kalkınca ihtilam kontrolü

  Sual: Sabah kalkınca herkesin detaylı şekilde iç çamaşırını inceledigini düşünmüyorum ihtilam olup olmadıgını bilmesi için,ben bu konuda çok vesvese yapıyorum,rüyada ihtilam oldugumda her zaman uyanmısımdır yada sabah kalkınca ıslaklık hissediyor insan ve anlıyor,ama vesvese yaptıgım için sürekli detaylı bi şekilde inceliyorum uzun bir zaman ve bu da beni çok yıprattı,artık bir karar aldım, herzaman ihtilam olunca yada olurken uyandıgım için yada uyanmadıgım zamanlarda ıslaklık hissettigimde gusül abdesti alıcam sizce doğrumu yapıyorum? teşekkür ederim şimdiden ALLAH razı olsun hepinizden. ? 2. Yetim
  Hadimul Müslimin

  Cevap: Sabah kalkınca ihtilam kontrolü


  Reklam  Cevap: Kardeş zaten ihtilam olduğunda ya ıslaklık hissedersin yada meninin bulaştığı yer lekeli olur.Bunda vesvese yapacak bişey yok.
  İç çamaşırınızda leke gördükten sonra gusül almanız farz olur.

 3. Misafir
  Her sabah iç çamaşıra bakmak şartmı yani? çamaşırım yıkansa dahi bazı lekeler duruyor karıstırıp vesvese yapıyorum o yuzden bakmak istemiyorum nasıl olsa ıslaklık hissederim yada uyanırım diye.ne yapmam lazım? ALLAH razı olsun.

 4. Misafir
  Arkadasin dedigi gibi camasir yikansa da lekeler kaliyor sonra emin olamiyorum ihtilam aninda kalkip bakiyorum bir islaklik yok sonra sabah bakiyorum be zamandan geldigini bilmedigim leke(ler) var.

 5. Misafir
  Ben uyandım hissetmedim 2 saat sonra islakli gordum lekede yok benimki vesvesemi oluyo

+ Yorum Gönder
sabah kalkınca cünüp olmak,  ihtilam olmamak için dua ,  sabah kalkınca ihtilam kontrolü,  sabah kalkinca meni