+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Gavs Nedir? Günümüzde yaşayan Gavs Varmıdır? Varsa Kimdir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 37
  Misafir

  Cevap: Gavs Nedir? Günümüzde yaşayan Gavs Varmıdır? Varsa Kimdir?

  Cevap: Gavs Nedir? Günümüzde yaşayan Gavs Varmıdır? Varsa Kimdir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  yani demem o ki peygamber aliyisselatuvesselam efendimiz veda hutbesinde neden acaba size iki şey bırakıyom bunlardan uzaklaşmayın şayet uzaklaşırsanız sapıtanlardan olursunuz nedir o iki şey kur'an ve sünnetim demişken bu sofiler şu feytullahcılar o kaplancılar ve ismailciler nedir bu ALLAH aşkına kulların kafasını neden karıştırıyorsunuz yaf siz

 2. 38
  Misafir

  Cevap: Gavs Nedir? Günümüzde yaşayan Gavs Varmıdır? Varsa Kimdir?


  Reklam  Gunumuzde bircok gavs vardir mademki yuzyilda bir geliyor hangisi dogrudur adiyaman menzilmi mahmut efendi cemaatimi ismailağa cematimi günümüzde bilinen ya bilinmeyenlere ne denilmeli

 3. 39
  Misafir
  Menzile git orayla konuş aydınlanırsın inşaAllah .

 4. 40
  Misafir
  Ewt zananimizin gavsi abdulcabbar borandir

 5. 41
  Misafir
  gavs vardır oda adıyaman menzil de sadece gidin ve size bi kere baksın o zaman anlarsınız

 6. 42
  Misafir
  Cok doğru söylüyorsun kardeş. ben sofilerle cok sohbetim oldu onları cok gozlemledim.oyle kolay değil sofi olmak önüne gelen birkere gittimi sofi oluyor.adam sofiyim diyor.yalan söylüyor. adam zina yapiyor .verdiği hiçbir sözü tuymuyor.gozlerini kadinlardan ayirmiyor.hayir yapiyorlar cukka cebe son model arabalarla geziyorlar.bugun genc bir sofi menzilden bahsetti.gavs torunlari şık kiyafetler son model arabalar kucucuk cocuklarin onunde millet el perçem.duruyor.fakirin ayaginda yırtık ayakkabı. bu nasıl adalet.rabitaya durun beni dag basinda düşünün iki kaşımın arasında nur çıkıyor o nur benim agzimdan giricek kalbimi vucudumu temizliycek.uok böyle bir seyu bu şirktir.gavs onları kurtaricakmis.o kim ki ? Sadece ümmetine sefaatçi peygamberimiz hz muhammed olucak..daha cok şey var anlatmakla bitmez bunlar sapkındırlar..

 7. 43
  Misafir
  Zamanın Kutbul Aktabı Alemdar Efendidir, 20 li yaşlarda kutbiyyet verildiği bilinir, Evliyaların doyamadığı zattır. Ahir zamanın son kutbul aktabı olarak kabul edilir, ana baba seyyittir, Kutbu Cihan Hacı Hasan Efendinin Oğludur, İlk Mürşidi Asırların yetiştiremediği, Allaha edebinden ömür boyu ayağını uzatmamış, kefenlenirken dahi uzatmayip, mezara konulunca, şehadetler ile uzatmis olan Merhum Mahmut Sami Ramazanoğlu hz.dir. Şuan Kayseri Yahyalıda, Hızır as.mın şeklini cizdigi söylenen Kalendar Camiindedir. Şeyhlikte, sohbet şeyhidir.Allah istifade edenlerden eylesin. Dualar müşterektir, bekleriz : )

 8. 44
  Misafir
  Hidayete erdirende kalpleri cevirende yanlızca Allah tir. Eğer kul hidayet verseydi Sevgili Peygamberimiz amcasını musluman yapardı. Eğer ki Rabbimiz Peygamberimizden sonra insanları uyaracak ve rahmete davet edecek bir elçi veya kulunu görevlendirecek olsaydı bunu mutlaka Kuran da bize bildirirdi(İncil ve tevratta peygamberimizin bildirdiği gibi.)

 9. 45
  Misafir
  gavsımız menzıldedır o bızım sultahnımız lutfen gıdın gorun onun sadece sızden ıstedıgı rabbımıze ıbadetlerımızde samımıyet ve gercekten allah ıcın yarısmak onlar bu dunyalıktan cıkmıs rabbıme nasıl ıyı bır sekılde varırız onun mucadelesını verıyorlar sızden ıc bırsey talap etmıyorlar dag cok sızlere gercek muslumanlıgın tatını yasatıyorlar rabbım basımızdan eksık etmesın sultanımızı

 10. 46
  Misafir
  Bir kişi bile kutbun kim olduğunu bilse buraya yazmaz. Onu bilme büyük bir mükafattır, onu bilmek de herkese nasib olmaz.

 11. 47
  Misafir
  Kardeşim iyide Adıyaman menzilde kuran ve sünnet üzere zaten insan tek başına Allahı bulamaz Allahü teâlâ kim nefsini arındırırsa kurtulmuştur buyuruyor oda nasıl oluo bi mürşit ile mürşit olmazsa şeytan seni Allahla kandırır yol gösteren olmazsa bütün yollar şeytana çıkar

 12. 48
  Misafir
  Cevap: Gavs Nedir? Günümüzde yaşayan Gavs Varmıdır? Varsa Kimdir? ile alakalı yazı mumsema.com Cevap: Gavs Nedir? Günümüzde yaşayan Gavs Varmıdır? Varsa Kimdir?
  Adıyaman Menzile gidin görün Gavsımı bi tövbe alin inşAllah )

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu

gavs nedir

gavs ne demekzamanın gavsı kimdirzamanin gavsi kimdirgavs nedir kimdirgavs kimdirzamanın kutbu kimdir