+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Zemzem suyunun vücuttan ter olarak atildigi bilgisi kuranda hangi ayette gecmektedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Zemzem suyunun vücuttan ter olarak atildigi bilgisi kuranda hangi ayette gecmektedir?


 2. Galus
  Özel Üye

  Cevap: Zemzem suyunun vücuttan ter olarak atildigi bilgisi kuranda hangi ayette gecme


  Reklam  Cevap: Bir şeyin olması için illa Ayet te geçmesi gerekmez ,zemzem suyunun faydaları halen araştırılmakta ve nasıl hikmetli bir su olduğu bilinmektedir.

  Zemzem Suyunun Hikmeti


  1-)Avrupa`da labaratuarlarda yapilan arastirmaya gore Zemzem suyu diger
  sulara gore cok daha az kukurt tasimaktadir.

  2-) Yine ayni arastirmaya gore diger sulara gore cok daha besleyicidir ve cok daha fazla mineral barindirmaktadir.

  3-) Kaynagi henuz bulunamamistir. Nereden geldigi şuanki teknolojiye gore bile bilinemiyor. Yakinlarinda hicbir kuyu yok ve denize de 80 km uzaklikta.Bu sartlarda suyunu denizden veya baska bir uyudan almasi imkansiz. Nasil oluyor da yillardir suyu bitmiyor,bunu kimse bilmiyor.

  4-) Açligini gidermek için içen kisinin açligini, susuzlugunu
  gidermek için içenin susuzlugunu giderir.

  5-) Sadece 1,5 metre derinligindeki ufacik bir kuyudan cikan su,hac mevsimi boyunca milyonlarca hacinin tum su ihtiyacini gostermemektedir.

  6-) Dunya Saglik Orgutu (WHO)`nun raporlarina gore Dunya`daki en icilebilir ve saglikli sulardan biri.

  7-) Amerika`da yapilan test sonuclarina gore Dunya`da icinde mikroorganizma ve bakteri bulundurmayan TEK su zemzem suyu.

  Ayrıca zemzem hiçbir zaman belden aşağı inmez ve anladığını üzere idrar yoluyla atılmaz yani sadece ter ile vücuttan atılır bunların hepsi bilimsel deneylerle kanıtlanmıştır

 3. Misafir
  Hangi bilimsel deneyler ve bunları kim ne zaman nerede yapmış? Açıkça bilgi yazılması mümkün müdür?

 4. Misafir
  Değildir. Çünkü yazar tarafından uydurulmuştur! İnsanları delilsiz bir şekilde kandıranlara yazıklar olsun. Zemzem de sindirim sisteminden geçer ve idrar yoluyla atılır. Saçma sapan hurafeler uydurmayın.

+ Yorum Gönder
zemzem suyu vücuttan nasıl atılır,  zemzem suyu idrarla atılır mı,  zemzem suyu vucuttan nasıl çıkar,  zemzem suyu idrarla çıkar mı,  zemzem idrarla atılır mı,  zemzem vucuttan nasıl atılır,  zemzem suyunun vücuttan atılması