+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Dini nikahım olan kişiyle nasıl boşanabilirim? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Dini nikahım olan kişiyle nasıl boşanabilirim?

  Sual: ben ilk eşimle resmi nikahla evlendim. dini nikah istememe rağmen yapmadı. oğlumuz oldu. sonra ben mahkemeye verdim ve ayrıldım. sonra başka birisiyle görüşmeye başladım. zina olmasın die aramızda dini nikah kıydık. şu an oğlum benden 9 saatlik uzaklıkta ve ben onun hasretine dayanamıyorum. eski eşimde barışmak istiyor. fakat şu an ki erkek arkadaşım beni boşamıyor. şu an dini nikahım olan kişiyle nasıl boşanabilirim? eski eşime döndüğümde dini nikah yapabilir miyim? ? 2. Efsane 66
  Devamlı Üye

  Cevap: dini nikahım olan kişiyle nasıl boşanabilirim?


  Reklam  Cevap:
  Alıntı Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ben ilk eşimle resmi nikahla evlendim. dini nikah istememe rağmen yapmadı. oğlumuz oldu. sonra ben mahkemeye verdim ve ayrıldım. sonra başka birisiyle görüşmeye başladım. zina olmasın die aramızda dini nikah kıydık. şu an oğlum benden 9 saatlik uzaklıkta ve ben onun hasretine dayanamıyorum. eski eşimde barışmak istiyor. fakat şu an ki erkek arkadaşım beni boşamıyor. şu an dini nikahım olan kişiyle nasıl boşanabilirim? eski eşime döndüğümde dini nikah yapabilir miyim?

  Selam, normalde zaten uc kez senden bosanmak istiyorum seni biraktim seni terkettim gibi sozler sarf ettiginde zaten dini nikah duser. mesela kocana saka degilde ciddi sekilde artik sen benim kocam degil abim sayilirisin kardesim sayilirsin dedigindede nikah duser.

  Bu tarz seylerde eski esine donmek istedigin zaman, baska biriyle evlenip dini nikah yapip iliski kurup geri donebiliyosun. Siz zaten baskasiyla evlenmissiniz yani bu sorun ortadan kalkmis oldu.

  http://www.suleymaniyevakfi.org/aras...bosanmasi.html buraya bir goz at istersen

 3. Misafir
  ama işte sorun erkek arkadaşımın dememesi bu arada cvb için çok teşekkür ederim kardeşim

+ Yorum Gönder