+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Tuvalet ihtiyacından sonra görülen sıvı meni mi mezi mi vedi mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Tuvalet ihtiyacından sonra görülen sıvı meni mi mezi mi vedi mi?

  Sual: S.A.

  sabah kalktım tuvalete gittim işimi hallettim bir süre sonra tenasul organımın ucunca çok beyaz olmayan donmuş sıvı gördüm büyük ihtimalle mezi olmalı ama vesveseliyim biraz lütfen içimi rahatlatın yani meni olsa külotumda görürdüm ve en az bi damla olurdu

  Allah razı olsun ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Tuvalet ihtiyacından sonra görülen sıvı meni mi mezi mi vedi mi?


  Reklam  Cevap: Soru:
  Meni, mezi ve vedi nedir? İdrardan sonra kendiliğinden gelen sıvıdan dolayı ne yapmam gerekir?

  Cevap:
  Cinsel temas sonunda haz ve heyecan içinde, fışkırarak gelen yapışkan sıvıya meni (sperm) denir. Bu gelirse gusül gerekir. Cinsel duygu, heyecan, tenle temas vb. sonunda meni değil de daha az, açık renkli, yapışkan ve fışkırmayan bir sıvı gelirse buna mezi denir; meziden dolayı gusül gerekmez, yalnızca abdest alınır. İdrardan sonra veya başka zamanlarda cinsel etkilenme, haz, uyanma sözkonusu olmadan gelen açık renkli, fışkırmayan, yapışkan ve az miktardaki sıvıya da vedi denir, bu da yalnızca abdesti bozar. Sizinki meni değildir, gusül gerekmez, abdestten sonra gelmiş olursa yeniden abdest alırsınız.


 3. Misafir
  Allah razı olsun

+ Yorum Gönder