Konusunu Oylayın.: Büyüyle kısmet kapatılır mı?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Büyüyle kısmet kapatılır mı?
 1. 31.Temmuz.2012, 00:22
  1
  Misafir

  Büyüyle kısmet kapatılır mı?






  Büyüyle kısmet kapatılır mı? Mumsema evlenememek gibi bir sorunum var, yaşım 28.aslında sorun olarak görmüyorum vakti var Allah gönderecek diyorum dua ediyorum.ancak 9-10 ay kadar önce annem bu işe kendince el atmak istedi bir hocaya gidicem dedi.ben karşı çıktım, bunun yanlış olduğunu söyledim.benden habersiz gitmiş.hoca demiş ki "kısmeti kapalı iki tane bağ var"muska falan yazmış suya koyulacak dualar falan yazmış.anneme çok kızdım nelerle uğraşıyorsun diye.bana ağladı sızladı bu suyu iç,muskayı tak diye.sonra bir sürü kısmetim çıktı,ama saçma sapan, ufacık sebeplerden ötürü yine evlilik yolunda bir gelişme olmadı.sormak istediğim şu insanın kısmetini birileri sihirle büyüyle bağlayabilir mi?bu mümkün mü? Teşekkürler.


 2. 31.Temmuz.2012, 00:22
  1
  misafir üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  misafir üye
  Misafir



  evlenememek gibi bir sorunum var, yaşım 28.aslında sorun olarak görmüyorum vakti var Allah gönderecek diyorum dua ediyorum.ancak 9-10 ay kadar önce annem bu işe kendince el atmak istedi bir hocaya gidicem dedi.ben karşı çıktım, bunun yanlış olduğunu söyledim.benden habersiz gitmiş.hoca demiş ki "kısmeti kapalı iki tane bağ var"muska falan yazmış suya koyulacak dualar falan yazmış.anneme çok kızdım nelerle uğraşıyorsun diye.bana ağladı sızladı bu suyu iç,muskayı tak diye.sonra bir sürü kısmetim çıktı,ama saçma sapan, ufacık sebeplerden ötürü yine evlilik yolunda bir gelişme olmadı.sormak istediğim şu insanın kısmetini birileri sihirle büyüyle bağlayabilir mi?bu mümkün mü? Teşekkürler.

 3. 31.Temmuz.2012, 00:36
  2
  Ercan
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Temmuz.2011
  Üye No: 88468
  Mesaj Sayısı: 3,115
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 33
  Bulunduğu yer: Gaziantep

  Cevap: büyüyle kısmet kapatılır mı?




  Büyü ve sihir insana tabiki etki edebilir. Ancak Allah'ın takdiri olmadan hiçbir şeyin size zarar veremeyeceğini unutmamak gerekir. İslamda büyü yapmak ta yaptırmak ta haramdır.


 4. 31.Temmuz.2012, 00:36
  2
  Devamlı Üye



  Büyü ve sihir insana tabiki etki edebilir. Ancak Allah'ın takdiri olmadan hiçbir şeyin size zarar veremeyeceğini unutmamak gerekir. İslamda büyü yapmak ta yaptırmak ta haramdır.




+ Yorum Gönder