+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşarbın altına saçı topuz yapmak günah mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Eşarbın altına saçı topuz yapmak günah mı?

  Yorum: Eşarbın altına saçı topuz yapmak günah mı? isimli konu Mumsema.com
  Ben de topuz yapan biriyim, saçımın arkasından normal topuz yapıyorum ama bu şekilde daha dikkat çekici ve sivri duruyo görüntüyü yumuşatmak için üstüne bez sarıyorum. İslama göre deve hörgücü yasak ama topuzumu kafamın ortasında yapıyorum ve kafamın hizasının altında oluyor. Benim din öğretmenim tam kafasının hizasında yapıyor. En doğru şekli hangisi onu öğrenmek istiyorum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Eşarbın altına saçı topuz yapmak günah mı?


  Reklam  Saçları başın üstünde topuz halinde toplamak haramdır. Başın arkasında da çok görünecek şekilde büyütmemek gerekir. Aşırılıktan ve gösterişten kaçınarak harama bulaşmamaya özen göstermelidir.

 3. Misafir
  Ben daha yeni kapandım. Şu ana kadar hep topuzlarımı tam başımın hizasında yaptım başımdan yukarıda yapmadım. Nasıl yapmalıyım daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
topuz yapmak günah mı,  topuz yapmak günahmı,  Topuz yapmak gunahmi,  topuz yapmak günah mıdır,  topuz yapmanın günahı,  topuz gunahmi,  saçı topuz yapmak günah mı