+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kürtaj olunan bebek ahirette diriltilecekmi? Kürtajı yapanlara hesap soracakmı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kürtaj olunan bebek ahirette diriltilecekmi? Kürtajı yapanlara hesap soracakmı?


 2. Misafir

  Kürtaj


  Reklam  Cevap: Arkadaşlar hayırlı cumalar. ... benim içimde günden güne büyüyen bir acı var yillar önce ilk evliligimden bir bebek aldirmak zorunda kaldım eski eşim zorla benide bebegide istemedigini söyleyerek bebegimi aldırmam icin elinden geleni yapti. Hastahane lerden cok kactim cok cabaladim ama ondan kurtulamadim bebegi aldirdm ve boşandım o bayram etti benim hayatım mahvoldu sürekli bebegimi gördüm rüyamda. Simdi 1 yillkk evliyim ve bebek sahibi olmak icin çabalıyor malesef olmuyor allahın takdiri esimden kaynaklanan sebebten malesef anne olamıyorum ben sizce aldirdigim bebegin mebalinimi ödüyorum .

 3. Şema
  el-âsa limen âsa
  Tıbbi bir neden olmadan Kürtaj ile alınan bebek, ahirette Allah onu diriltip hesap sorduracak.

  bebegi aldirdm ve boşandım
  Kardeş Allah sana daha hayırlı bebekler nasip etsin. Sen elinden geleni yapmışsın inşallah sana günah yoktur, vebali eski kocanadır.

 4. Misafir
  Keşke taşıyıcı anne bulsaydın o taşırdı bebeğini belki bu biraz olabilir di

+ Yorum Gönder
kürtaj olan bebek ahirette,  kürtajla alınan bebekler ne yapılıyor,  aldırılan bebekler ahirette,  kürtaj olan bebekler ne oluyor,  kürtajla alınan bebekler ahirette,  kürtaj edilen bebek ahirette,  bebek aldırmanın günahı