+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Loğusalıkta 40 gün geçmeden cinsel ilişki olurmu? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Loğusalıkta 40 gün geçmeden cinsel ilişki olurmu?

  Yorum: Loğusalıkta 40 gün geçmeden cinsel ilişki olurmu? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Selamın aleyküm.
  Bende 9 aylık hamileliğimde bebeğimin kalbi durdu ve normal doğumla doğurdum ölü bebeğimi.
  30 temmuzda doğum gerçekleşti ve kanamam ortalama 10 gün sürdü sonrasında hep akıntılarım vardı kan değil ama pıhtılaşmış kan gibi katı gi şekilde akıntılar vardı kahve rengi 1 hafta boyunca öyle devam etti ve 22 ağustosta eşimle ilişkiye girdik çünkü bi kaç gün boyunca sadece günde 3 5 damla geliyordu kahve renginde ve hala gelmeye devam ediyor ilişkiye girdim ama ibadetlerime başlayamadım çünkü hala lohusa mı sayılıyorum bilemedim kanamam yok ama sanki içimdeki pislikler çıkıyor gibi içimde kan kurumuş gibi kahverengi ve yapışkan bir akıntılarım var sürekli sadece küçük tuvallettimi yaparken görüyorum veya nadiren kendiliğinden aktığını... ve biz devam ettik eşimle ilişkiye girmeye sürekli abdest alıyorum ama sadece ibadetlerime başladım.. bembeyaz olmasınımı bekleseydim ilişki için ? :/

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Loğusalıkta 40 gün geçmeden cinsel ilişki olurmu?


  Reklam  Aleykum selam hanım kardeşim geçmiş olsun. Doğumdan sona lohusalık süresi 40 gündür. Bu süre içerisinde eğer kanama ve akıntılar tamamen kesilirse ancak o zaman cinsel ilişki ve ibadetlere başlanabilir. Bu akıntılar hala lohusalığın devam ettiğine işarettir.

 3. Misafir
  1 aylık hamileyken düşük yaptım şimdi kırklımı sayılıyorum ve kanamam bitti birliktelik sorun urmu ??

 4. arifselim
  Yönetici
  Geçmiş olsun. Eğer kanaman kesilmişse lohusa sayılmazsın ve cinsel ilişki sorun değildir. Lohusalığın süresi bir saat bile olabilir ve en fazla süresi ise 40 gündür.

 5. Misafir
  Peki doğumdan kaç gün önce ilişkiyi bırakmak lazım

 6. @hmet
  Üye
  doğumdan kaç gün önce ilişki
  Doğumdan önce hangi sürelerde cinsel ilişki bırakılacağına DİN değil DOKTOR karar verir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
lohusalıkta cinsellik,  lohusayken ilişkiye girilirmi,  lohusa kadın ne zaman ilişkiye girebilir,  kırklı kadın ilişkiye girebilir mi,  lohusa kadın ilişkiye girebilir mi,  lohusalıkta ilişki,  kirkliyken iliskiye girilirmi