+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?

  Sual: selamın aleyküm ben şuan boşanma aşamasındayım ancak hala bir sıkıntı var içimde acaba doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı diye. sorum şu ben 3 yıllık evliyim ve bu evliliğimden 2 yaşında bir kızım var. Benim eşim alkol almayı seven, benim söylediklerime deger vermeyen ve bana her fırsatta aşağılayıcı sözler söyleyen, ailem ile anlaşamayan, babamdan nefret eden benim yaptığım her hareketide ailem yaptırdı zanneden, ailesini ailemden üstün gören, her istediğinin olmasını isteyen, yaptığım işe deger vermeyen yaptıgı en ufak bir işi büyüten birisi. bana gelince bende evde oturmayı seven, zorda kaldıgımda cabuk yalan söyleyen, inatlaşan, eşime göre eglenmeyi bilmeyen birisiyim. Ben evime gelirken mutlu olmuyorum, işe gitmeye can atıyorum, biz 1 aydır ayrı yaşıyoruz ve ben kızımı çok özlüyorum çünkü ayrı şehirlerdeyiz. acaba bizim boşanmamız dogrumu ve bu çocugumuza nasıl yansır, boşanırsak bunu kızıma en az derecede nasıl hissettirebilirim. teşekkür ediyorum şimdiden, selamın aleyküm. ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?


  Reklam  Cevap: Kardeşim öncelikle Rabbim yardımcınız olsun. Burda ne kadar yazarsanız yazın, birebir durumun içinde olmadığımız için iç dünyalarınızı bilemeyiz. Oturduğumuz yerden boşanın yada boşanmayın demek te doğru olmaz. En doğru kararı verecek olan sizsiniz. Eksilerini artılarını iyi tartıp kararı siz verin. Boşanacak olursanız kızınız da elbette etkilenecektir. Bunu önleyemezsiniz. Karar verirken bu durumu da göz önünde bulundurun. Selametle.

 3. @mir
  âb ü kil
  Bazen boşanmamak çocuğu daha kötü etkiler

+ Yorum Gönder