+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Kumar oynamanın zararları nelerdir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Kumar oynamanın zararları nelerdir?


 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Kumar oynamanın zararları nelerdir?


  Reklam  Cevap: Kumar oynamak bir insanın felaketi olabilir. Küçük oyunlar ve rakamlarla başlanan kumar daha sonraları bağımlılık haline gelip zaman içerisinde, sağlığınızdan, paranızdan, ailenizden ve hatta canınızdan bile ediyor.

  Bu kadarla birşey olmaz diye başlanan kumar alışkanlığı git gide daha büyük rakamlara ulaşıyor. Durum bu noktalara gelincede borcunu ödemek için elindeki avucundaki herşeyi satmak ve borcunu ödemek zorunda kalıyor insan. Tabi ödeyemeyeceği miktarlarda işin içine tehditler, şantajlar giriyor.

  Canıyla, ailesiyle ve yakın çevresindeki insanlarla tehdit ediliyor. işin içinden çıkamayacağını anlayan çareyi ya ölümde buluyor, yada cinayetle sonuçlanıyor.

  Yani kumar alışkanlığı küçük zararsız oyunlar gibi başlıyor ama sonrasında hayatını karartıyor insanın


 3. Misafir
  Kimse kumar oynamasin cunku kumar ocak batirir

 4. Misafir
  Kumar da kazanila. para haram para o yuzde. Kumar oynamayin

 5. Misafir
  kumarın zararları:1)evin bereketini kaçırır 2)aile bağlarını zayıflatır 3)giderek (Haşa)ALLAH'A inancı azalır. teşekürler...

 6. Misafir
  Helal olsun çok kısa bir şekilde anlatmışsınız

+ Yorum Gönder
kumar oynamanın zararları nelerdir,  kumar oynamanın zararları,  kumarın zararları nelerdir,  kumarın zararları maddeler halinde,  kumarın zararları nelerdir maddeler halinde,  kumarın zararları,  kumarın zararları madde madde