+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Deccalin sıfatları ile günümüzde deccale benzeyenler... okuyup yorumlamanızı istiyorum. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Deccalin sıfatları ile günümüzde deccale benzeyenler... okuyup yorumlamanızı istiyorum.

  Sual: deccalle ilgili bir sürü şey var. Örneğn bir gözünün patlak olması gibi. Bazı yorumcular onu deccal için ölümden sonra bir hayat olmadığını sölemişlerdir. Ben bişeyd dikkatinizi çekmek istiyorum. Ülkemizdeki bir müzik gurubu yıllardır konser veriyor. Şarkılarında ise dini alay konusu yapıyor. Konserine gelen fanlarına sigara içmelerini söylüyor. Şarkılarında dinimize karşı ağır hakaretlerde bulunuyor. Her konserine 10.000 kişi gittiğini varsayarsak ve o onbin kişiye karşı lem yelid ve löb yutar diye hadisi değiştirip söyletiyorsa bu kişi deccalolmayacakda kim olacak?? Her konserinde her gencin elinde sigara ve bira var.dine ağır küfürler eden şarkıları var. Sarhoşluğu su gibi gösteren şarkıları var. Zaten açıklamada ateşi su gibi göstereceği yazıyor. İnsanalrı doğru yoldan ayırıyor. Bi kez eline düşen bidahada kurtulamıyor. Bende onun yolundan gidenlerdendim. Neyseki yüce yaradan bana bir yol gösterici verdi ve tekrar doğru yolda yürümemi sağladı. Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ederim. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Deccal,n sıfatları ile günümüzde deccale benzeyenler... okuyup yorumlamanızı istiyorum.


  Reklam  Cevap:
  Deccalin sıfatları ile günümüzde deccale benzeyenler... okuyup yorumlamanızı istiyorum.
  Deccal olmasa da deccalin askerleri oldukları kesindir. (Allah hidayet versin.)

 3. Misafir
  MaşaAllah. Doğru yolu bulmana sevindim! Allah razı olsun Inş. Fakat üstteki arkadaşın yazdığı gibi; Deccalin askerleri olduklarına şüphem yok. Youtube'den araştıra bilirsiniz.

+ Yorum Gönder
fizike deccale benzeyenler