+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi?

  Sual: selamun aleyküm.. ben bilgisayar konusunda biraz bilgi sahibi biriyim yaşım çok büyük değil on yedi yaşındayım bundan bir iki sene evvel işte sırf eğlence amaçlı rastgele kişilerin sosyal paylaşım sitesi( facebook, twitter) hesaplarına giriyordum şifrelerini değiştiriyordum haklarında herhangi kötü bir şey yapmıyordumm fakat o hesabı kullanılmaz hale getiriyordum sadece, bundan pişman oldum acaba kul hakkına girmiş oldum mu ? ? 2. MaxiMilyan
  SÜPER EDİTÖR

  Cevap: eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi?


  Reklam  Cevap: Ve aleykum selam
  Evet kul hakkına girdin tabiki, bu senin yaptığın sanal hırsızlıktır. ve buna her hangi birkılıf uydurarak Kul hakkı değildir de diyemeyiz.. Dolayısıyla senin yaptıklarını bizlerde çok iyi biliyoruz.. küçük çocuklara fake kodlarını kullanmayı öğretirseniz tabi aklına gelen ilk şey daha sonra pişman olacağı ve yapmaktan gurur duyduğu başkalarının hesabını çalmaktır.. bu zamanda bir insana keylogger yoollayıp elindeki kredi kartı hesabına dahi gire blir bir insanın bütün paralarınıda çala bilirsiniz.. bu işleri kötüye kullanmak twitir, facebook, gmail, hotmail, vb.hesapları çalmak tamamen kul hakkıdır.... hesaplarını çaldığın insanları bulup helalleşmen lazım, bulamazsan Allah'tan Mağfiret dile...!!


+ Yorum Gönder