+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Çocuklara kayınvalide ve kayınpeder ismi koymak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Çocuklara kayınvalide ve kayınpeder ismi koymak

  Sual: ben eşimi çok seviyor ve kalbini kırmaktan çok korkuyorum fakat şimdi hamileyim ve eşim babasının ismini koymak istiyor. bazı sebeplerden dolayı ben istemiyorum. bunu ifade ettim fakat kendisi bu konuda ısrarlı. isim konusunda anneye babaya düşen görev hayırlı bir isim koymak, biliyorum ama ya eşlerden birinin gönül rızası yoksa? ? 2. Şema
  el-âsa limen âsa

  Cevap: Çocuklara kayınvalide ve kayınpeder ismi koymak


  Reklam  Cevap: kayınbabanın ismi kötü değilse kocanla aranı bozma bence

 3. Misafir
  Bende hamileyim 22 haftalik fakat ne olcani bilmiyoruz daha gösdermiyor ufaklil. Esim biz evlenmeden önce babamnin ismi diye tuturiyordu ben hep hayir olmaz diyordum ikimiz karar verelim dedim ona bi ara susdu ve suan tekrar basladi esimin babasinin adi emrullah esim bana suan bile emrullah nasil felan diye sinir ediyor beni. Esimin babasi bana cok kötülükler etdiler piskolojimi bozdular kari koca inanin benim yatamadim günler oluyor o adam ve kadin yüzünden evde kimse yokken agliyorum, babasini sevsem vallah koyarim ama bana yapdiklarini unutamiyorum annemi bile aglatilar yüzüne baka baka. Esime bunlari diEmiyorum, sonucda o onun ailesi annesi babasi kötülemez onlari anlamz beni eminim.Bana gecen dedi esim eger erkekse ben koycam kizzsa sen koy diyor allaha dua ediOrum insallah saglikli bir kizz cocugu dogururum diye. Cünkü kayinvalde ve benim ismim ayse kizz cocuguna ondan karismiyor allahdan.Eger erkekse esimden kacip annemin babamim yaninda doguracam onlar baska sehirde kaliyor ama almanyadayiz bu isim yüzünden cünkü ben o aileden ne cekdimi bi allah bide ben biliyom ve dayanamam o cocuga kayipederin ismiyle hitap edemem bana neler nelwr dediler bu hamilelimde bile huzur yok bana inanin agliyorum her gece. Esimi seviyorum allah var kendisi iyi bir insan oda babasinin baskisi altinda kaldini düsüniyorum cünkü onun babasinin öyle hemen evlatlikdan ret etme huyu var. Napcami zaman gösderir bakalim insallah hersey güzel olur.

+ Yorum Gönder
esim cocuga babasinin adini vermek istiyor,  cocuga kari kocanin isimlerini koymak