+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Faranjitte ne tüketmeliyiz çok iştahsızım halsiz düşüyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Faranjitte ne tüketmeliyiz çok iştahsızım halsiz düşüyorum

  Sual: faranşitte ne tüketmeliyim çok iştahsızım halsiz düşüyorum ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: faranjitte ne tüketmeliyiz çok iştahsızım halsiz düşüyorum


  Reklam  Cevap: Faranjite Ne İyi Gelir?
  Tek başına bir hastalık olmayan ve genellikle diğer hastalıkların belirtisi olarak ortaya çıkan faranjite neyin sebep olduğunu öğrenmek ve doğru teşhis için zaman kaybetmeden doktorunuza görünmelisiniz. Teşhis konulduktan sonra faranjit belirtilerinden kurtulmaya yönelik olarak bazı doğal ürünlerden destek alabilir ve beslenmenize dikkat ederek kendinizi koruyabilirsiniz.
  Kolesterol Seviyesi: Faranjitin yüksek kolesterolü bulunan kişilerde daha sık görülmektedir. Fazla yağlı ve hazır gıdaları olabildiğince az tüketerek kolesterol seviyenizi aşağılara çekebilirsiniz.
  Bitki Çayları: Öksürüğü hafifletmek için yeşil çay ya da civanperçemi çayı içebilirsiniz. Yeşil çay ayrıca iyi bir antioksidan kaynağı olarak bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı koruma sağlar. A,C,E vitamini ve selenyum yönünden zengin sebze ve meyveleri tüketerek vücudun toksinleri daha hızlı atmasına yardımcı olabilirsiniz.
  Ağır fiziksel aktiviteler ve stresli dönemlerde faranjit ağrıları artar. Bu nedenle alışkın olmadığınız tempoda egzersizlerden kaçınmalı ve stresi kontrol altına alabileceğiniz nefes egzersizleri yapmalısınız. Geçmiş olsun.

+ Yorum Gönder