Konusunu Oylayın.: Cinsel isteksizlik islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Cinsel isteksizlik islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim?
 1. 11.Nisan.2012, 09:52
  1
  Misafir

  Cinsel isteksizlik islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim?


  Cinsel isteksizlik islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim? Mumsema eşimle küçük yaşta severek evlendim.evliliğimiz ilk yılları iyiydi daha sonra eşimle tartışlarımız ve onun rencide edici sözleri yüzünden soğudum.eşimin şidddet alkol kumar gibi hiçbir kötü huyu yok günlük hayatta geçinebiliyoruz lakin ben cinsel yönden eşimin kendime yaklaşmasından rahatsız oluyorum.O da bundan rahatsız oluyor ve haliyle sürekli gergin bir ortam oluyor.Kendimi çok telkin etmeme rağmen bir sonuç alamıyorum.psikolojik yardımda alıyorum.bunun islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim.


 2. 11.Nisan.2012, 09:52
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  eşimle küçük yaşta severek evlendim.evliliğimiz ilk yılları iyiydi daha sonra eşimle tartışlarımız ve onun rencide edici sözleri yüzünden soğudum.eşimin şidddet alkol kumar gibi hiçbir kötü huyu yok günlük hayatta geçinebiliyoruz lakin ben cinsel yönden eşimin kendime yaklaşmasından rahatsız oluyorum.O da bundan rahatsız oluyor ve haliyle sürekli gergin bir ortam oluyor.Kendimi çok telkin etmeme rağmen bir sonuç alamıyorum.psikolojik yardımda alıyorum.bunun islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim.

 3. 12.Nisan.2012, 14:11
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,750
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: cinsel isteksizlik islami olarak hükmü nedir eşimi boşamalımıyım yoksa bu eziyeti çekmelimiyim?
  Cinsellik konusu evlilikte önemli bir yer tutmaktadır. Bu konuda uzman doktorlardan yardım alabilirsiniz. Sorun psikolojik ise psikiyatra da götürebilirsiniz.


 4. 12.Nisan.2012, 14:11
  2
  Devamlı Üye  Cinsellik konusu evlilikte önemli bir yer tutmaktadır. Bu konuda uzman doktorlardan yardım alabilirsiniz. Sorun psikolojik ise psikiyatra da götürebilirsiniz.
+ Yorum Gönder