+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İnsanlar arasında sevgi saygı görmek, muhabbeti sevilen bir insan olmak için nasıl dua etmeli? hangi duaları okumalı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İnsanlar arasında sevgi saygı görmek, muhabbeti sevilen bir insan olmak için nasıl dua etmeli? hangi duaları okumalı?


 2. imam
  Üye

  Cevap: insanlar arasında sevgi saygı görmek, muhabbeti sevilen bir insan olmak için nasıl dua etmeli? hangi duaları okumalı?


  Reklam  Cevap: Elmalılı Hamdi Yazır'ın Duası


  Hamdini sözüme sertac ettim, Zikrini kalbime mi'rac ettim, Kitabini kendime minhac ettim. Ben yoktum var ettin, varligindan haberdar ettin, askinla gönlümü bikarar ettin.

  Inayetine sigindim, kapina geldim, hidayetine sigindim lütfuna geldim, kulluk edemedim afvina geldim.

  Sasirtma beni dogruyu söylet, neseni duyur, hakikati ögret.

  Sen duyurmazsan ben duyamam, sen söyletmezsen ben söyleyemem, sen sevdirmezsen ben sevdiremem. Sevdir bize hep sevdiklerini, yerdir bize hep yerdiklerini, yar et bize erdirdiklerini.

  Sevdin habibini kainata sevdirdin: Sevdin de hil'at -i risaleti giydirdin, Makam-i ibrahim'den Makam-i Mahmuda erdirdin. Server-i asfiya kildin. Hatem-i enbiya kildin. Muhammed Mustafa kildin.

  Salat-ü selam, tahiyyat-ü ikram, her türlü ihtiram ona , onun Al-i Ashab-u etbaina ya Rab!
  Amin. 3. burcealtug
  Kıdemli Üye
  ALLAH bir kulunu severse eğer onu tüm mümin kullarının kalbinde sevilen kılarmış.
  Demek ki önce kendimizi ALLAHÜTELAYA sevdirmenin yollarına bakacağız.
  Hem sonra o sevmedikten sonra isterse tüm insanlar bizi sevsinler neye yarar?

 4. theburak
  Üye
  Rabbimizin El Fettah ismini çokça zikredin.

 5. Misafir
  ben Namazda kilirim ve Rabbimi cok seviyorum biliyorumki Rabbim de beni seviyor ama nedense her kes tarafindan sevilmiyorum onlar bei sevmesede olu yalnir Rabbim sevsin bu bana yeter

+ Yorum Gönder
insanlar arasında saygı görmek için dua,  sevgi ve saygı görmek için dua,  insanlar arasında sevilme duası,  herkes tarafından sevilip saygı görmek için dua,  insanlar arasında sevilen biri olmak için dua,  insanlar tarafından saygı görmek için dua,  sevgı saygı gormek ıcın hangı esmayı okumalı