+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Evlendikten bir yıl sonra babam aram açıldı ne yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evlendikten bir yıl sonra babam aram açıldı ne yapmalıyım?

  Sual: ben 1 yıllık evliyim.evliliğim güzel gidiyor Elhamdülillah ama sözden beri babamla aramız iyi değil aramıza bir soğukluk girdi.ne ben onu arıyorum ne de o beni. konuşmuyoruz.eve gidince de yüzden öyle 1-2 cümle o kadar ne yapmam gerekiyo bilmiyom rüyalarıma giriyo çok düşünüyorum bunu fakat arayamıyorumda.diğer aile üyeleriyle de çok konuşmam. ? 2. burcealtug
  Kıdemli Üye

  Cevap: evlendikten bir yıl sonra babam aram açıldı ne yapmalıyım?


  Reklam  Cevap: Kardeşim benzer durum benim başıma gelmişti. Evlendikten 3 yıl sonra annem babam boşandılar. Babama çok kızdım çok ağır sözler sarf ettim. Aramız 1-2 yıl bozuk oldu. Hiç araşmadk bile. Ama vicdanen çok azap çektim çok ağladım. Ana baba hakkı çok...kuran da geçiyor hemde bir çok kez. Onları incitmeyin diyor RABBİM. sabır göster. Benim gibi babanla imtihandasın. ALLAH yardımcın olsun. Dua et. ve ALLAHIN rızasını kazanmak için sen ara onu. Sen küçüksün. Bak nasıl sevinecek senin aramanı bekliyordur.

+ Yorum Gönder