+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden İflasın eşigindeyim etrafımdaki insanları kaybediyorum ne yapmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İflasın eşigindeyim etrafımdaki insanları kaybediyorum ne yapmalıyım?

  Sual: Ben 2007 senesinde pvc kapı pencere sektörüne girdim 2 arabam 1 evim vardı,şimdi yaptıgım hata ve yanlışlardan dolayı arabalarımda,evimde gitti üstüne 400,000tl de borçlandım intiharı çok düşündüm yapamadım çünkü çara degildi pisikolojim çok bozuk atlatmaya çalışıyorum olmuyor,çalışmaya devam diyorum yapamıyorum halen atelyemi ofisimi sabah 8 de açıyorum iş yapma kabiliyetimi kaybettim bir türlü toparlanamıyorum gerçekten çok çok zor durumdayım.Lütfen neyapmam gerektigine dair fikirlere ihtiyacım var,bana yardımcı olursanız çok sevinirim bugün 10/03/2012 ALLAH herkaze kolaylıklar versin.ALLAH yardımcımız olsun. ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Iflasın eşigindeyim etrafımdaki insanları kaybediyorum ne yapmalıyım?


  Reklam  Cevap:
  Ben 2007 senesinde pvc kapı pencere sektörüne girdim 2 arabam 1 evim vardı,şimdi yaptıgım hata ve yanlışlardan dolayı arabalarımda,evimde gitti üstüne 400,000tl de borçlandım intiharı çok düşündüm yapamadım çünkü çara degildi pisikolojim çok bozuk atlatmaya çalışıyorum olmuyor,çalışmaya devam diyorum yapamıyorum halen atelyemi ofisimi sabah 8 de açıyorum iş yapma kabiliyetimi kaybettim bir türlü toparlanamıyorum gerçekten çok çok zor durumdayım.Lütfen neyapmam gerektigine dair fikirlere ihtiyacım var,bana yardımcı olursanız çok sevinirim bugün 10/03/2012 ALLAH herkaze kolaylıklar versin.ALLAH yardımcımız olsun.
  Gerçekten çok üzüldüm. Allah (cc) sana yadım etsin


  ....Kim Allah'tan korkarsa, Allah ona bir çıkış yolu ihsan eder.
  . Ve ona beklemediği yerden rızık verir. Kim Allah'a güvenirse O, ona yeter...
  (Talak süresi 2. ve 3. ayetler).

 3. tekturk
  Devamlı Üye
  Bu dünya sininma dünyasidir kardes , sinanacaksin , sabredenlerden olursan ne mutlu sana, sonra muhakkak feraha ereceksin, insaAllah..

 4. Muhasibi
  Editör
  Allah yar ve yardımcın olsun kardeş...İmtihan dünyasından anlı ak olarak çıkanlara ne mutlu...

+ Yorum Gönder