+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Ölümden Korkuyorum. ölüm korkusundan kurtulmak için ne yapmam gerekiyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Ölümden Korkuyorum. ölüm korkusundan kurtulmak için ne yapmam gerekiyor?


 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Ölümden Korkuyorum. ölüm korkusundan kurtulmak için ne yapmam gerekiyor?


  Reklam  Cevap: SORU: İyi akşamlar. Benim sorunum ölüm korkusu. Bu vesvese mi bilmiyorum ama hayatımı çok etkiliyor. Zaten ara ara korkardım ama son 5 ,6 aydır gece gündüz aklımdan çıkmıyor çok korkuyorum tek kalamıyorum uyuyamıyorum ufacık köpek sesi bile ürkütyor beni. Acaba öleceğiimi mi hissediyorum diyorum ama kimse ne öleceğini bilemiz bunuda biliyorum. Hayatımı çok kötü etkiliyor korkuyorum etrafımdakileri tedirgin ediyorum sabahlara kadar bekliyorum şimdi öleceğim birazadan öleceğim diye. Hayatla ilgili hiç bir şey yapmak istemiyorum hergün işgence gibi bu düşünce bir an çıkmıyor aklımdan nefes alamıyorum. Sınava hazırlanıyorum ama bu düşünce yüzünden çalışamıyorum. Dualar edyorm şeytandan diyorum tövbe ediyorum ama geçmiyor. Biliyorum ölüm var akıldan çıkarmamkta iyi ama haytımı etrafımdaki insanları etkileyecek kadr takntı olmasından çok yoruldum. Bir günde içim sıkılmadan kalbmi daralmadan nefes alk korkmadan uyumak istiyorum. Korkuyorum imanim zayıf olduğundan mı bu kadar korkuyorm ölümden diye. Nolur bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor neolur. Şimdiden teşekkürler.CEVAP: Selamünaleyküm.
  Yakın çevrenizi, evinizi, arkadaşlarınızı değiştirmeniz gerekir. Mevcut çevreniz bu sıkıntıya katkı sağlıyor. Kendinize yeni bir çevre oluşturmaya çalışın, toparlarsınız biiznillah.
  N.Yıldız


+ Yorum Gönder
ölüm korkusundan kurtulmak