+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşimin günaha girmesine sebeb olmaktan korkuyorum neler yapabilirim bir eş olarak? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşimin günaha girmesine sebeb olmaktan korkuyorum neler yapabilirim bir eş olarak?

  Sual: Öncelikle böyle bir site hazırladığınız için teşekkürler. Benm sorunum eşimle ilgili eşimin erken boşalma ve isteksizlik gibi sorunları var aslında ben bunlrın çok farkında degildim yani bunlar benm için çok önemli şeyler değil ta ki onu farklı filmler videolar izlerken görene kadar ilk önce çok üzüldüm yurtdışında yaşıyoruz ve bulunduğumuz çevrede hertürlü çirkinliğe açık ben çevremdekilere kıyasla beni beğenmediğini ve farklı araışlara yöneldiğini sandım sonra anladım ki kendince bi çözüm bulmaya çalışıyor ama sanırım çözüm bu değil ben Onun günaha girmesie sebeb olmaktan korkuyorum neler yapabilirim bir eş olarak??? ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Eşimin günaha girmesine sebeb olmaktan korkuyorum neler yapabilirim bir eş olarak?


  Reklam  Cevap: Bu sorununuzu bir üroloji uzmanı ile görüşerek halledebilirsiniz. Rabbim şifa versin.

 3. Misafir
  Tabikide onu günahtan kurtaracaksın günahın kötü olduğunu söyleyerek

 4. Misafir
  Cevaplarınız için çok teşekkürler ama biliyorsunuz ki günahın günah oldugunu söylemek caydırıcı olsaydı herşey çok daha kolay olurdu eşim zaten bunu bilen birisi ayrıca doktor yardımı almakta önemli bir adım ama hangi erkek eşinin kendine bunu söylemesınden hoşlanır yada bunu eşime minimum rahatsızlık verererk nasıl ypabilirim ???

+ Yorum Gönder