+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşimin anne ve babası ile birlikte yaşıyoruz ama ben yanlarından ayrılmak istiyorum,eşim istemiyor bu konuda nasıl davranmalıyım? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşimin anne ve babası ile birlikte yaşıyoruz ama ben yanlarından ayrılmak istiyorum,eşim istemiyor bu konuda nasıl davranmalıyım?

  Sual: eşimle 4 yıllık evliyim 24 yaşındayım anne ve babasıyla beraber yaşıyoruz ben ayrılmak istiyorum o istemiyor çok muhtaç değiller el ve ayakları tutuyor ve maaşları var sizce zorlasam günahmıdır ne olur bana yardım edin ve hayırlısını dileyin 2 çocuğum var eşimler 10 kardeş ... ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: Eşimin anne ve babası ile birlikte yaşıyoruz ama ben yanlarından ayrılmak istiyorum,eşim istemiyor bu konuda nasıl davranmalıyım?


  Reklam  Cevap: SORU: Hocam bende 4 yıllık evli 2 çocuk annesi bir bayanım eşimle gayet iyi anlaşıyor ve birbirimizi seviyoruz ama eşimin ailesiyle birlikte yaşıyoruz ayrı eve çıkmak istiyoruz fakat ailesi istemiyor. Eşimin annesiyle benim aramda problemler yaşıyoruz ve bu problemler hem beni o evden soğutuyor hem de çok üzülüyorum. Eşimle konuşup aramızı bile bozabiliyorlar. Ayrı eve çıkma konusunda ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler…CEVAP: Selamünaleyküm.
  Bu dönemde insanların müstakil evlerde yaşamaları uygun olandır. Eşinizin ebeveyni bu konuda müsamaha göstermelidirler. Bu müsamahayı sağlamak da sizin değil eşinizin görevidir. Kırmadan ve dualarını alarak bu müstakilliği sağlamaya çalışsın. Allah’a emanet olun. Nureddin YILDIZ

  kardeşim hakkında hayırlısı olsun inşallah. Siz eşinizle konuşup ikna etmeye çalışın. O da anne babasıyla konuşur, inşallah sorununuz hallolur.


 3. Misafir
  bende eşimin ailesinden ayrılmak istiyorum ama eşim kabul etmiyor onu nasıl ikna ederim bana yardım edin lütfen artık dayanamıyorum

+ Yorum Gönder
eşimle ayrı eve çıkmak istiyorum,  kocam ayrı eve çıkmak istemiyor