+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Cin musallat oldugunda okunacak dualar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cin musallat oldugunda okunacak dualar

  Sual: nasil yazacagimi bilmiyorum; zamaninda bana yapilan bir sihirin kanimdan cocuguma gectigini soylediler. bir yasinda havale gibi birsey gecirdi ,o zamandan beri yemesinde ,konusmasinda ,tuvaletinde ,topluma karsi ,insanlara karsi cok farkli kendi halinde ,kendi kendine oynayan, fazla dikkat vermiyor, her zaman duymuyor. gelisim bozuklugu var akilli hem de cokk ama kendi halinde bana yardim edin lutfen tam olarak ne yapmaliyim ? 2. Muhammed
  الله اكبر

  Cevap: cin musallat oldugunda okunacak dualar


  Reklam  Cevap: Ayetel kursi ve bismillehillezi duasıçok etkili dualardır

  Akşamları Okunacak Dualar
  Allah'ım! Ey görünmeyeni ve görüneni bilen, ey gökleri ve yeri yaratan. Ey herşeyin Rabbi ve sahibi. Şahitlik ederimki senden başka ilah yoktur.Nefsimin şerrinden, şeytanın şerrinden ve tuzağından sana sığınırım.(31)

  Hz Osman , Peygamber s.a.s şöyle dediğini rivayet ediyor:
  Bir kimse her sabah ve akşam 3 defa :
  Adı anıldığı zaman ne yerde , ne gökte hiçbir şeyin zarar veremeyeceği Allah ın adıyla.O işiten ve bilendir.
  Derse ona hiçbirşey zarar veremez.

  Kim Akşamladığı zaman 100 defa:
  çok zikrederse günahları hafifleyecek cehnnem azabından kurtulacaktır.)

  Sübhanallahi vebihamdihi

  Derse Kıyamet gününe kadar kimse onun getirdiği amelden daha fazla faziletlisini getiremez.


  Biz akşamladık, Mülk de alemlerim Rabbi Allah ın olarak akşamladı. Allahım senden bugünün hayrını. yani fethini nurunu, yardımını ,bereketini, ve hidayetini isterim. Onun şerrinden ve ondan sonra ki gecelerin şerrinden sana sığınırım.

  Cin Şeytan Çarpmasından kORUNMAK için ayrıca NAS VE FELAK sureleri okunmalıdır. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi Parapsikoloji ve din bölümünde Cin ve şetandan korunma başlıklı yazımda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.


+ Yorum Gönder
cin ve şeytan musallat olduğunda okunacak dua,  cin şeytan musallat olduğunda okunacak dua,  cin musallatı için dua,  cinler musallat olunca okunacak dua,  seytan musallat oldugunda okunacak dua,  musallat için okunacak dua,  musallat duasi