+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Peygamberimizin soyundan geldiği belli olan kimseler varmıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Peygamberimizin soyundan geldiği belli olan kimseler varmıdır?

  Sual: yaşadığımız devirde veya geçmiş yakın devirden tanıdığımız alimlerden ve din adamlarından(tarikat kurucuları gibi) peygamberimizin soyundan geldiği belli olan kimseler varmıdır teşekkür ederim.. ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: peygamberimizin soyundan geldiği belli olan kimseler varmıdır?


  Reklam  Cevap:
  yaşadığımız devirde veya geçmiş yakın devirden tanıdığımız alimlerden ve din adamlarından(tarikat kurucuları gibi) peygamberimizin soyundan geldiği belli olan kimseler varmıdır teşekkür ederim..

  Osmanlı zamanında seyyid ve şeriflerin şecereleri kayıtlı idi. Günümüzde de bazılarında bu senetler bulunmaktadır. Bununla beraber Peygamberimizin soyundan geldiği halde bilinmeyen bir çok seyyid ve şerif de vardır.

  Geniş bilgi için Tıklayın>>>Peygamberimiz(s.a.v)in soyundan geliyor diyebileceğimiz kişiler bugün var mı? varsa neredeler belli kişiler mi?


+ Yorum Gönder
peygamber efendimizin soyundan gelenler,  peygamberimizin soyundan gelenler,  peygamber soyundan gelenler,  peygamber soyundan gelen