Konusunu Oylayın.: Rahatsız eden üst komşumdan nasıl kurtulabilirim

5 üzerinden 4.82 | Toplam : 11 kişi
Rahatsız eden üst komşumdan nasıl kurtulabilirim
 1. 04.Ocak.2012, 02:48
  1
  Misafir

  Rahatsız eden üst komşumdan nasıl kurtulabilirim


  Rahatsız eden üst komşumdan nasıl kurtulabilirim Mumsema rahatsız eden üs komşumdan nasıl kurtulabilirim güzel yaklaştım olmadı kavga ettim olmadı


 2. 04.Ocak.2012, 02:48
  1
  Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir
  Misafir  rahatsız eden üs komşumdan nasıl kurtulabilirim güzel yaklaştım olmadı kavga ettim olmadı

 3. 04.Ocak.2012, 06:08
  2
  MaxiMilyan
  SÜPER EDİTÖR

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 25.Şubat.2007
  Üye No: 56
  Mesaj Sayısı: 414
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 6
  Yaş: 29
  Bulunduğu yer: Hatay İskenderun

  Cevap: rahatsız eden üst komşumdan nasıl kurtulabilirim
  Rahatsız olduğun yerde eğer kiradaysan kendine daha yakında huzurlu bir mahallede bir kiralik ev bakmanı tavsiye ederim tatlı dille söyledin olmadı kavga etmen zaten bir hataydı keşke kavga etmeyip tatlı bir şekilde söylemiş ve sabretmiş olsaydın.. Hem komşuluk haklarını bilmeyen çok insan var onlara komşuluk haklarını anlatman biliyorsalar Allah'a Havale edip Allah islah etsin gibi dualarr etmelisin herşeyin yoktan var eden Rabbim herşeye bir çare bulur.. En iyisi ya taşın yada dua et..


 4. 04.Ocak.2012, 06:08
  2
  SÜPER EDİTÖR  Rahatsız olduğun yerde eğer kiradaysan kendine daha yakında huzurlu bir mahallede bir kiralik ev bakmanı tavsiye ederim tatlı dille söyledin olmadı kavga etmen zaten bir hataydı keşke kavga etmeyip tatlı bir şekilde söylemiş ve sabretmiş olsaydın.. Hem komşuluk haklarını bilmeyen çok insan var onlara komşuluk haklarını anlatman biliyorsalar Allah'a Havale edip Allah islah etsin gibi dualarr etmelisin herşeyin yoktan var eden Rabbim herşeye bir çare bulur.. En iyisi ya taşın yada dua et..
+ Yorum Gönder