+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Mehmet emin yıldırım kimdir? nereden kimden ders almıştır tahsili işi nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Mehmet emin yıldırım kimdir? nereden kimden ders almıştır tahsili işi nedir?


 2. MaxiMilyan
  SÜPER EDİTÖR

  Cevap: mehmet emin yıldırım kimdir? nereden kimden ders almıştır tahsili işi nedir?


  Reklam  Cevap: Mehmet Yıldırım kimdir Mehmet Yıldırım Hakkinda ( 1944)  İstanbul Ticaret Odası Başkanı

  1944 yılında Rize’de doğdu.1946 yılında ailesiyle birlikte İstanbul’a geldi.Dedesi Mehmet Yıldırım, Malkara-Keşan, Şile-İstanbul yollarını yapan bir yol müteahhiti.Babası Niyazi Yıldırım da aynı işi sürdürdü.İlkokulu Çamlıca’da okuyan Mehmet Yıldırım, sonra Haydarpaşa Lisesi’nde yatılı olarak eğitim gördü.Babası Niyazi Yıldırım aynı zamanda siyasetin içinde.DP’li babası 1960 ihtilalinden sonra bir süre Balmumcu’da kalınca Yıldırım okul hayatına nokta koyarak, daha 18 yaşında babasının işlerinin başına geçti.İnşaat ağırlıklı, gıda, hayvancılık konularında iş hayatına girdi.1960’lı yıllarda Adalet Partisi Gençlik Kolları’nda ve ilçe teşkilatlarında çalıştı.DYP’de siyasete devam eden Mehmet Yıldırım, 1987 yılında politikaya ara verdi.  İTO’ya ticarete ilk girdiği yıllarda üye oldu.1987’de meclis üyesi,1990’da yönetim kurulu üyesi, başkan vekili ve başkan oldu.Evli ve üç çocuk babası.
+ Yorum Gönder
muhammed emin yıldırım kimdir,  mehmet emin yıldırım kimdir,  muhammed emin yıldırım hayatı,  muhammet emin yıldırım kimdir