+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Misafir Soruları Kategorisinden Eşim ailemle görüşmüyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşim ailemle görüşmüyor

  Sual: eşimle bigün çok şiddetli tartıştık ve beni fena şekilde dövdü. biz o sırada izinde memlekette kayınvalidemlerdeydilk. beni daha öncelerdede dövdüğü için bir kez daha olsun affetmem dedim ve o da söz vermişti olmayacağına dair. neyse sözünde durmadı bve dövünce bende beni bırak babamlara dedim.
  bıraktı neyse, 1 hafta sonra beni almaya konuşmaya geldi, babamda oğlum bu kızın kaburgası çatlayana kadar neden dövdün dedi.
  ve tek suçu babamın eşime hesap sormakmış, eşim 1 yıldr ailemden kimseyle görüşmüyor ve benide görüştürmüyor. ne olur bi akıl verin napıyım.. ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Eşim ailemle görüşmüyor


  Reklam  Cevap:
  eşimle bigün çok şiddetli tartıştık ve beni fena şekilde dövdü. biz o sırada izinde memlekette kayınvalidemlerdeydilk. beni daha öncelerdede dövdüğü için bir kez daha olsun affetmem dedim ve o da söz vermişti olmayacağına dair. neyse sözünde durmadı bve dövünce bende beni bırak babamlara dedim.
  Eşim ailemle görüşmüyor bıraktı neyse, 1 hafta sonra beni almaya konuşmaya geldi, babamda oğlum bu kızın kaburgası çatlayana kadar neden dövdün dedi.
  ve tek suçu babamın eşime hesap sormakmış, eşim 1 yıldr ailemden kimseyle görüşmüyor ve benide görüştürmüyor. ne olur bi akıl verin napıyım..
  Allah, kendisine kız nasip ederse aynı ahlakta bir damat ve sanada senin gibi aynı ahlakta bir gelin nasip ederse o zaman dünyanın kaç bucak olduğunu görürsünüz

+ Yorum Gönder
eşim ailemle görüşmüyor